Ważnym procesem żałoby po rozpadzie związku jest spojrzenie wstecz. Możliwość przeanalizowania z dystansu, co w relacji działało, a co nie,…
O autorze
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie (2018). Ukończyła szkolenie z tytułem magistra psychologii ogólnej zdrowia na tej samej uczelni (2020).
Pracowała jako terapeuta w różnych gabinetach psychologicznych, w tym w Centrum Psychologii Stosowanej UAM i Centrum Psychologii Bertranda Russella. Współpracowała ze Stowarzyszeniem GINSO w pomocy rodzinom w konflikcie z dorastającymi dziećmi. Pracowała również jako psycholog w Stowarzyszeniu AFEM.
Połączyła swoje wykształcenie i pracę psychologa z pisaniem popularnych powieści i artykułów. Uczestniczyła w różnych działaniach wolontariackich, takich jak Hospital La Paz (Madryt) z hospitalizowanymi dziećmi oraz z programem obejmującym rodziny zagrożone wykluczeniem społecznym. Posiada doświadczenie zawodowe jako psycholog w zakresie zaburzeń lękowych, depresji, myśli samobójczych, zależności emocjonalnej, asertywności oraz umiejętności społecznych i seksualnych w modelu poznawczo-behawioralnym. Obecnie pracuje jako psycholog kliniczny i zdrowia w IFeel, internetowej platformie pomocy psychologicznej.
Ostatnie artykuły
Powszechnym nieporozumieniem lub mitem dotyczącym terapii jest to, że młodszy od pacjenta psycholog nie będzie w stanie pomóc. Idziesz na…