Thumb Author Loreto Martín Moya

Loreto Martín Moya

Psycholog


Psycholog ogólny. Zdobyła doświadczenie w różnych gabinetach psychologicznych, pracując jako terapeuta, wspierając projekty pomocy rodzinom w sytuacjach konfliktowych, kompleksowe wsparcie dla osób z zaburzeniami zdrowia psychicznego, interwencje indywidualne i grupowe oraz jako psycholog kliniczny w trybie wirtualnym. Brała również udział jako wolontariuszka w kilku programach społecznych.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie (2018). Ukończyła szkolenie z tytułem magistra psychologii ogólnej zdrowia na tej samej uczelni (2020).

Pracowała jako terapeuta w różnych gabinetach psychologicznych, w tym w Centrum Psychologii Stosowanej UAM i Centrum Psychologii Bertranda Russella. Współpracowała ze Stowarzyszeniem GINSO w pomocy rodzinom w konflikcie z dorastającymi dziećmi. Pracowała również jako psycholog w Stowarzyszeniu AFEM.

Połączyła swoje wykształcenie i pracę psychologa z pisaniem popularnych powieści i artykułów. Uczestniczyła w różnych działaniach wolontariackich, takich jak Hospital La Paz (Madryt) z hospitalizowanymi dziećmi oraz z programem obejmującym rodziny zagrożone wykluczeniem społecznym. Posiada doświadczenie zawodowe jako psycholog w zakresie zaburzeń lękowych, depresji, myśli samobójczych, zależności emocjonalnej, asertywności oraz umiejętności społecznych i seksualnych w modelu poznawczo-behawioralnym. Obecnie pracuje jako psycholog kliniczny i zdrowia w IFeel, internetowej platformie pomocy psychologicznej.


Ostatnie artykuły