Thumb Author Isabel Ortega

Isabel Ortega

Psycholog


Psycholog specjalizująca się w psychologii prawnej i naukach behawioralnych. Ukończył różne kursy i programy z zakresu psychologii sądowej, inteligencji emocjonalnej, neuroedukacji i neuropsychologii. Pracowała jako asystent naukowy w dziedzinie psychologii na Uniwersytecie w Surrey i współpracowała jako opiekun dzieci w szkole letniej.

O autorze

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie w Granadzie (2020). Magister badań w dziedzinie nauk behawioralnych na Uniwersytecie w Almerii (2021). Posiada tytuł magistra psychologii prawnej i sądowej na Uniwersytecie w Granadzie (2022). Ukończyła kurs towarzyszenia terapeutycznego i interwencji rodzinnej w procesie śmierci i żałoby na Uniwersytecie w Granadzie oraz kurs neuropsychologii sądowej na Uniwersytecie w Almería. Ponadto na Uniwersytecie w Murcji ukończyła kurs psychologii prawno-sądowej, a na Narodowym Uniwersytecie Kształcenia na Odległość swoją edukację uzupełniła o szkolenie w zakresie wykorzystywania seksualnego i handlu ludźmi.

Od 2020 roku buduje doświadczenie w zakresie badań, w szczególności nad osobami należącymi do określonych grup, takich jak osoby starsze, osoby przebywające w zakładach karnych, osoby należące do ośrodków integracji społecznej, studenci oraz dzieci z różnych kultur. Oprócz psychologii interesuje się również czytaniem, sportem i muzyką.


Ostatnie artykuły