Thumb Author Ebiezer López

Ebiezer López

Psycholog


Psycholog specjalizujący się w orientacji ludzkich zachowań. Jest współtwórcą różnych platform cyfrowych związanych ze zdrowiem psychicznym, gdzie pracuje jako pisarz i redaktor. Oferuje swoje prywatne konsultacje jako psycholog internetowy, a także działa na rzecz praw człowieka w swoim kraju, Wenezueli.

O autorze

Absolwent psychologii klinicznej na Uniwersytecie Arturo Michelena (2020). Studiuje, aby uzyskać tytuł magistra poradnictwa behawioralnego w Centrum Badań Psychiatrycznych i Seksuologicznych Wenezueli.

Został zwycięzcą I Colección de Historias por el Mes del Orgullo Ambasady Stanów Zjednoczonych w Caracas (2017). Ponadto brał udział jako prelegent w Konferencji Naukowej Nauk Społecznych organizowanej przez Ośrodek Badawczy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Społecznych UAM (2021). Współpracował z lokalnymi programami radiowymi jako ekspert do spraw zagadnień zdrowia psychicznego.

Obecnie pracuje jako psycholog w sferze prywatnej, oferując opiekę online. Lubi pisać, prowadzić badania, lubi psychologię kliniczną i neuronaukę, co skłoniło go do pracy jako pisarz i redaktor na platformach cyfrowych związanych z tymi tematami. Jest działaczem na rzecz praw człowieka w Wenezuela Igualitaria, więc interesuje się również działalnością społeczną.


Ostatnie artykuły