Thumb Author Marián Carrero Puerto

Marián Carrero Puerto

Psycholog


Psycholog specjalizujący się w uważności. Jest psychologiem specjalizującym się w uważności w Centrum Psychologii Renacer i profesorem podyplomowym na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji. Współpracowała przy projektach badawczych, międzynarodowych kongresach, warsztatach i wykładach oraz jako propagatorka poprzez artykuły dla mediów internetowych.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie w Jaén (2012). Posiada tytuł magistra psychologii behawioralnej (2019), tytuł magistra uważności na Uniwersytecie w Saragossie (2020) oraz tytuł magistra psychologii pozytywnej na swojej macierzystej uczelni (2021).

Przez dwa lata współpracowała jako asystent grupy badawczej HUM-642 na Uniwersytecie w Jaén. Jest profesorem magisterskim z Terapii Trzeciej Generacji oraz magistrem psychologii ogólnej na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji. Pracuje również jako psycholog specjalizujący się w uważności w Centrum Psychologii Renacer. Uczestniczyła w międzynarodowych kongresach, jako facylitator rozmów i warsztatów oraz jako popularyzator poprzez pisanie artykułów dla mediów cyfrowych.


Ostatnie artykuły