Thumb Author Julia Marquez Arrico

Julia Marquez Arrico

Psycholog


Psycholog specjalizujący się w psychologii klinicznej. Jest profesorem na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji oraz w Instytucie Psychologii Klinicznej w Barcelonie. Pracowała jako trener biznesu, jako researcher, jako popularyzatorka oraz jako redaktor treści związany ze swoim obszarem specjalizacji.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie w Granadzie (2010). Posiada tytuł magistra psychologii klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie w Barcelonie (2012) oraz na tej samej uczelni doktorat z psychologii klinicznej i zdrowia z międzynarodowym wyróżnieniem (2017). Ukończyła studia z wyróżnieniem i otrzymała nagrodę nadzwyczajną za doktorat z psychologii. Numer stowarzyszenia: Catalunya COPC 20944.

Obecnie pracuje jako psycholog w Instytucie Psychologii i Seksuologii w Barcelonie, prywatnym ośrodku psychiatrii, psychologii i seksuologii. Wykłada na kierunku Psychologia na Uniwersytecie w Barcelonie, w szczególności na Wydziale Psychologii Klinicznej i Psychobiologii Wydziału Psychologii. Jest również profesorem różnych programów magisterskich na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji.


Ostatnie artykuły