Thumb Author Sara Clemente

Sara Clemente

Psycholog i dziennikarz


Psycholog z przeszkoleniem w zakresie terapii dzieci i młodzieży, terapii rodzin oraz terapii systemowej. Posiada również szkolenie jako dziennikarka, dzięki czemu ma duże doświadczenie w obszarze komunikacji. Obecnie pracuje jako psycholog zdrowia oraz jako redaktorka i pisarka dla mediów związanych z psychologią i zdrowiem.

O autorze

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Internetowym (2019). Ukończyła studia magisterskie z ogólnej psychologii zdrowia na Uniwersytecie Francisco de Vitoria (2021) i zdobyła tytuł eksperta w dziedzinie systemowej terapii rodzin i par na Uniwersytecie Complutense w Madrycie (2021). Przed uzyskaniem tych kwalifikacji ukończyła dziennikarstwo i komunikację audiowizualną na Uniwersytecie Carlosa III w Madrycie (2012).

Pracowała jako copywriter w wielu mediach drukowanych i cyfrowych, a także jako konsultantka ds. komunikacji. Pracuje jako psycholog zdrowia w Ośrodkach Terapii Dzieci i Młodzieży Anda Conmigo. Specjalizuje się w terapii dzieci, młodzieży i rodzin. Obecnie współpracuje z różnymi mediami jako pisarka i redaktorka tematów dotyczących zdrowia, psychologii i dobrego samopoczucia.


Ostatnie artykuły