Thumb Author José Padilla

José Padilla

Psychologia


Psycholog kliniczny zainteresowany edukacją i praktykami filozoficznymi. Pracował jako psycholog kliniczny dla pacjentów ze zdiagnozowaną schizofrenią, w kontekście projektowania modeli, strategii i programów mających na celu poprawę dobrostanu pacjentów i ich rodzin. Jest aktywnym badaczem na Pontificia Universidad Javeriana, uniwersytecie, na którym zdobywa również tytuł magistra pedagogiki.

O autorze

Ukończył psychologię na Uniwersytecie Medellín (2020). Numer członkowski: 217763 (COLPSIC). Student studiów magisterskich w zakresie pedagogiki na Pontificia Universidad Javeriana de Bogota. Posiada dyplom Konsultingu Filozoficznego w Centrum Edukacyjnym dla Autonomicznej Twórczości w Praktykach Filozoficznych (CECAPFI). Uczestniczył w IX Ibero-American Congress of Clinical and Health Psychology oraz w kilku warsztatach organizowanych przez Ibero-American Clinical and Health Psychological Association (APICSA).

Posiada doświadczenie z zakresu psychologii klinicznej, w szczególności pracy z pacjentami z rozpoznaniem schizofrenii. W tym kontekście rozwijał konsultacje, terapie i psychoedukację, zarówno dla samych pacjentów, jak i dla ich rodzin. Obecnie jest członkiem grupy badawczej In-Novum Educatio na Pontificia Universidad Javeriana.


Ostatnie artykuły