Thumb Author Fátima Servián Franco

Fátima Servián Franco

Psycholog


Psycholog ogólny zdrowia specjalizująca się w leczeniu niezadowolenia z ciała. Jest dyrektorką Centrum Psychologii Renacer i profesorem na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji. Brała udział w kilku śledztwach i kongresach związanych z jej obszarem szkoleniowym.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie w Jaén (2009). Na tej samej uczelni uzyskała tytuł magistra w zakresie oceny i interwencji w środowiskach klinicznych i zdrowotnych (2010). Obecnie odbywa studia doktoranckie z psychologii. Numer uczelni: AO - 10682.

Uczestniczyła w kilku międzynarodowych kongresach, wśród których wyróżnia się Kongres Psychofizjologii Klinicznej (Murcia, 2014) oraz VI Międzynarodowa Konferencja na temat Dobrostanu emocjonalnego i Zdrowia (Universiteit van Tilburg, 2015).

Jest współautorką kilku badań dotyczących dysocjacji ciała i niezadowolenia z ciała występującego u kobiet. Obecnie udziela się w roli profesora na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji. Jest też dyrektorką Centrum Psychologii Renacer. Specjalizuje się w psychologii ogólnej zdrowia z naciskiem na leczenie niezadowolenia z ciała. Pracuje również jako copywriter i redaktor dla mediów cyfrowych związanych z psychologią.


Ostatnie artykuły