Thumb Author Bernardo Peña Herrera

Bernardo Peña Herrera

Psycholog


Psycholog specjalizujący się w psychologii klinicznej i sądowej. Jest profesorem na studiach magisterskich psychologii sądowej na Uniwersytecie Isabel I. Jednocześnie współpracuje z różnymi mediami. Jest międzynarodowym wykładowcą, trenerem, psychologiem klinicznym i pisarzem. Jest autorem trzech książek i współautorem jeszcze jednej. Opublikował kilka artykułów naukowych na temat zależności, które łączą psychologię, symbolikę i mitologię.

O autorze

Ukończył psychologię na Uniwersytecie w Jaén (2010). Posiada tytuł magistra analizy funkcjonalnej w kontekście klinicznym i zdrowotnym Uniwersytetu w Almerii (2011) oraz tytuł magistra psychologii prawniczej i sądowej COPAO w Granadzie (2012). Studiuje, aby uzyskać doktorat z psychologii na Uniwersytecie w SalamanceW tym samym czasie studiuje prawo na Katolickim Uniwersytecie w Ávila .

Opublikował 8 artykułów naukowych i jest autorem książek Psychopatologia ogólna, Neuronauka: etiologia uszkodzeń mózgu i Ocena psychologiczna. Ponadto jest współautorem książki ROA Model: Integration of Object Relations Theory and Attachment Theory.

Od 2010 roku pracuje zawodowo jako psycholog kliniczny i sądowy, pisarz, trener, profesor uniwersytecki, wykładowca międzynarodowy i współpracownik z różnymi mediami. Obecnie jest profesorem na studiach magisterskich z psychologii sądowej na Uniwersytecie Isabel I. Jego główne kierunki badawcze to psychologia, mitologia, symbolika i hermeneutyka antropologiczna.


Ostatnie artykuły