Thumb Author Angela C. Tobias

Angela C. Tobias

Psycholog


Psycholog ogólny z doświadczeniem lidera grupy i psychopedagoga. Pracowała jako doradca, logopeda, psycholog kliniczny i psycholog szkolny. Obecnie pracuje jako niezależny psycholog w prywatnej praktyce.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie w Salamance (2012). Uzyskała tytuł magistra do spraw trudności w nauce i trudności językowych na Otwartym Uniwersytecie Katalonii (2016) oraz tytuł magistra ogólnej psychologii zdrowia na Uniwersytecie Rovira i Virgili (2020). Ponadto jest specjalistką w zakresie psychoterapii grupowej i technik psychodramatycznych zatwierdzonych przez Hiszpańskie Stowarzyszenie Psychodramy (AEP). Numer członkowski: COPC-24510.

Jej szkolenie zostało uzupełnione różnymi kursami i programami. Wśród nich wyróżniają się Kurs psychospołecznego radzenia sobie ze stresem i technikami relaksacyjnymi Uniwersytetu Kraju Basków, Teoretyczne i eksperymentalne podejście do interpretacji snów Oficjalnego Kolegium Psychologów, Psychodrama psychoanalityczna Centrum Psychologii Klinicznej i wiele innych.

Otrzymała nagrodę naukową JL Moreno za badania Interwencja na rzecz rozwoju empatii i samooceny w problemach behawioralnych w klasie (2019). Uczestniczyła jako wykładowca w różnych dorocznych kongresach Hiszpańskiego Stowarzyszenia Psychodramy. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie psychologii. Pracowała jako psycholog kliniczny, psycholog szkolny, logopeda, doradca i popularyzator.

Obecnie jest samozatrudnionym psychologiem w zakresie uwagi psychologicznej i edukacyjnej Ángela Tobías (Sabadell). Współpracuje przy opracowywaniu testów psychometrycznych z TEA Ediciones i prowadzi prace badawcze nad snem dzieci na Uniwersytecie Rovira i Virgili.


Ostatnie artykuły