Thumb Author Raquel Aldana

Raquel Aldana

Psycholog


O autorze

Absolwentka Psychologii, Specjalista Terapii Kontekstowych / III Generacji, Specjalista Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Specjalista Edukacji Emocjonalnej. Dyrektor Raquel Aldana- Psicología (www.raquelaldanapsicologia.com), gdzie prowadzi terapię i szkolenia online . Numer uczelni: R - 00714. Jej głównym oddaniem jest klinika, ale łączy pracę z opieką zdrowotną z różnymi projektami.

Jest profesorem współpracującym na Otwartym Uniwersytecie Katalonii (UOC), na Międzynarodowym Uniwersytecie La Rioja (UNIR), na Narodowym Uniwersytecie Kształcenia na Odległość (UNED), na Uniwersytecie w Salamance (USAL), na Uniwersytecie Papieskim w Salamance (UPSA) oraz na Uniwersytecie La Rioja (UR).

Autor treści dla La Mente Es Maravillosa, Eres Mamá y MuySalud. Współpraca z różnymi mediami (El País, Diario La Rioja, OndaCero i Canal Sur) oraz redakcjami, takimi jak Tea Ediciones czy Pearson Clinical Assessment.

Uczestniczy w Konferencji Psychologii i nauk pokrewnych, prowadzi wykłady i warsztaty w różnych instytucjach i firmach na temat zagadnień referencyjnych i znaczenia w tych kontekstach.


Ostatnie artykuły