Thumb Author Gorka Jiménez Pajares

Gorka Jiménez Pajares

Psycholog


Psycholog specjalizujący się w leczeniu zaburzeń psychicznych i behawioralnych. Pracował jako psycholog w obszarze zasobów ludzkich, co zachęciło go do podjęcia studiów magisterskich na kierunku Profilaktyka Ryzyka Zawodowego. Obecnie pracuje w prywatnej firmie konsultingowej.

O autorze

Ukończył psychologię na National University of Distance Education w 2017 r., ze specjalizacją w psychologii zdrowia i interwencji w zaburzeniach psychicznych i behawioralnych. Ukończył kurs Terapii Par na Narodowym Uniwersytecie Kształcenia na Odległość. Posiada specjalistyczne przygotowanie do przystąpienia do Psychologa Rezydenta Wewnętrznego w Narodowym Systemie Zdrowia. Numer kolegialny: N-01653.

W sektorze doradztwa personalnego Gorka Jiménez Pajares pracuje jako psycholog w prywatnym gabinecie, pomagając ludziom w rozwoju ich kariery zawodowej i osobistym. Obecnie kończy studia magisterskie w zakresie zapobiegania ryzyku zawodowemu, odbywa specjalizację w zakresie bezpieczeństwa pracy, higieny pracy i ergonomii oraz psychologii stosowanej. Jest ekspertem ds. zapobiegania zachowaniom samobójczym Hiszpańskiego Stowarzyszenia Psychologii Zdrowia.

Kiedy nie skupia się na swojej wielkiej pasji, jaką jest psychologia w większości jej aspektów, Gorka cieszy się przebywaniem z rodziną i kolejną ze swoich wielkich pasji: podróżowaniem.


Ostatnie artykuły