Thumb Author Francisco Pérez

Francisco Pérez

Psycholog


Psycholog ogólny. Pracował jako psychopedagog, terapeuta i neuropsycholog. Posiada również doświadczenie jako promotor czasu wolnego i jako prowadzący warsztaty. Obecnie jest psychologiem i kierownikiem Supera, Psicología Clínica y de la Salud Jaén.

O autorze

Ukończył psychologię na Uniwersytecie w Jaén (2006). Uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie Complutense w Madrycie (2008) oraz tytuł magistra w zakresie nauczania w szkole średniej na swojej macierzystej uczelni (2011). Ukończył szkolenie ze specjalizacją Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Dzieciństwie i Adolescencji na National University of Distance Education (2015). Numer członkowski: AO-06199.

Odebrał szkolenie jako promotor czasu wolnego, z naciskiem na dynamizację osób niepełnosprawnych. Pracę tę wykonywał przez ponad rok w Andaluzyjskim Instytucie Młodzieży. Pracował jako psycholog w kilku ośrodkach zdrowia, takich jak El Abrazo Day Center i AVANZA: Psychology and Speech Therapy.

Był prelegentem na szkoleniach na Uniwersytecie Camilo José Cela. Posiada również doświadczenie jako psychopedagog, neuropsycholog i terapeuta. Obecnie jest psychologiem zarządzającym Supera, Psicología Clínica y de la Salud w Jaén.


Ostatnie artykuły