Thumb Author Laura Rodríguez

Laura Rodríguez

Psycholog


Psycholog specjalizujący się w psychoterapii dorosłych i młodzieży. Jest współdyrektorką Crea Equilibrio, gabinetu psychologii oferującego konsultacje osobiste i online. Swoją praktykę oparła o systemowe podejście integracyjne na poziomie teoretycznym i praktycznym. Współpracuje również jako promotor w różnych mediach cyfrowych.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie w Huelvie (2013). Posiada tytuł magistra superwizji klinicznej w psychoterapii relacyjnej uzyskany w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu w Sewilli (2018). W tej uczelni uczestniczyła w programach ciągłego szkolenia w zakresie aktualizacji i nadzoru nad przypadkami. Ponadto jest specjalistką ds. przemocy ze względu na płeć na Uniwersytecie Nebrija oraz specjalistką terapii kontekstowych z Instytutu Psychologii Kontekstowej w Madrycie. Numer członkowski: AN08673.

Swoją działalność zawodową poświęca terapii bezpośredniej, w konsultacjach i online. Pomaga jednostkom, rodzinom i parom. Jej podejście terapeutyczne ma charakter integracyjny, głównie systemowy, obejmujący środowisko i znaczenie więzi relacyjnych, jakie tworzą ludzie. Poza wykonywaniem prywatnej praktyki współpracuje również jako propagatorka przy pisaniu i redagowaniu artykułów z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.


Ostatnie artykuły