Thumb Author Elena Sanz

Elena Sanz

Psycholog


Psycholog ze specjalizacją z psychologii klinicznej i psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Jej wiedza dotyczy terapii indywidualnej, grupowej i rodzinnej. Pracuje jako niezależna psycholog i kontynuuje poszerzanie swojego szkolenia, aby poprawić samopoczucie psychiczne osób, które tego wymagają.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Complutense w Madrycie (2015) ze specjalizacją z psychologii klinicznej. Elena Sanz Martín posiada tytuł magistra psychologii klinicznej i zdrowia (2018) oraz tytuł magistra Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (2018) Wyższego Instytutu Studiów Psychologicznych (ISEP). Ukończyła szkolenie uzupełniające z Terapii Rodzin oraz Podejścia do Uzależnień u Kobiet w Fundacji Spiral Institute w Madrycie. Jej numer uczelniany to P-02328.

Z wielkim powołaniem i pasją do swojego zawodu, od 2018 roku pracuje jako niezależna psycholog w Valladolid i nadal szkoli się, aby przybliżyć ludziom wiedzę i zasoby, które zapewnia psychologia, oraz aby osiągnąć lepszą jakość życia. Koncentruje się zwłaszcza na interwencji psychoterapeutycznej u dorosłych, zarówno indywidualnie, jak i grupowo.


Ostatnie artykuły