Thumb Author Francisco Javier Molas López

Francisco Javier Molas López

Psycholog


Psycholog specjalizujący się w neuropsychologii. Odbył szkolenie teoretyczne z zakresu inteligencji wielorakiej, przemocy ze względu na płeć i zarządzania emocjami w sytuacjach trudnych (choroby i katastrofy). Pracuje jako psycholog w swoim prywatnym gabinecie od 2018 r. Jako popularyzator współpracuje z mediami tradycyjnymi i cyfrowymi.

O autorze

Ukończył psychologię na Uniwersytecie w Granadzie (2012). Uzyskał tytuł magistra Inteligencji Wielorakiej na macierzystej uczelni (2014) oraz tytuł magistra neuropsychologii na Universitat Oberta de Catalunya (2021). Szkolenie to ukończył z tytułem Ekspert ds. Reperkusjów Psychospołecznych na Nieletnich Świadków Przemocy ze względu na Płeć, Ekspert Psychologii Równości i Przemocy Płciowej, Ekspert Psychoonkologii: Zarządzanie Emocjonalne w Raku oraz Ekspert ds. Zdarzeń Nagłych i Katastrof. Numer członkowski: B-02881.

Posiada certyfikat Instruktora Medytacji Buddyzmu Tybetańskiego przyznany przez Międzynarodowe Centrum Studiów Buddyjskich (2018). Przez dwa lata pracował jako dyrektor medyczny w dwóch ośrodkach badań lekarskich kierowców w Maladze (2015-2017). Od 2018 roku pracuje jako redaktor w różnych internetowych magazynach psychologicznych i pracuje we własnym biurze psychologicznym.

Francisco Javier Molas López jest autorem Xevi Molas, kanału psychologicznego na YouTube. Jest stałym współpracownikiem programu radiowego Bon dia Calvià w Ràdio Calvià (Mallorca), z własną przestrzenią psychologiczną. Okazjonalnie współpracuje również z kanałem telewizyjnym IB3 (Baleary) jako psycholog.


Ostatnie artykuły