Thumb Author Andrea Pérez

Andrea Pérez

Psycholog


Psycholog specjalizujący się w terapiach trzeciej generacji oraz bazujący na modelu poznawczo-behawioralnym. Obecnie pracuje w swojej prywatnej praktyce, choć ma duże doświadczenie we współpracy jako psycholog dla ośrodków i instytucji zdrowia psychicznego. Pracuje również jako pisarka i redaktorka artykułów związanych z upowszechnianiem jej dyscypliny.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kraju Basków (2013). Jest akredytowana jako ekspert terapii trzeciej generacji przez University of Almería (2018) oraz jako specjalista terapii kontekstowych przez tę samą instytucję (2021). Odbyła również szkolenie w Instytucie Terapeutycznym w Madrycie w zakresie analizy funkcjonalnej.

Pracowała w różnych stowarzyszeniach i ośrodkach zajmujących się zdrowiem psychicznym. Jej współpraca jako psychologa wyróżnia się w Centrum CAIDIS La Atalaya, Centrum Pomocy Medycznej Ribera i ANASAPS. Przez ponad pięć lat pracowała jako psycholog ogólny w ośrodku opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, chorobami psychicznymi i zaburzeniami zachowania.

Obecnie Andrea Pérez uczęszcza do swojej prywatnej praktyki psychologicznej, gdzie prowadzi terapię psychologiczną, udzielając konsultacji dla dorosłych, par oraz dzieci i młodzieży osobiście i online . Współpracuje również z internetowymi platformami terapeutycznymi, w których pomaga głównie dorosłej populacji. Wyspecjalizowała się w terapii poznawczo-behawioralnej i terapiach trzeciej generacji. Pracuje również jako pisarka i redaktorka mediów cyfrowych związanych z psychologią.


Ostatnie artykuły