Thumb Author Lorena Vara González

Lorena Vara González

Psycholog


Psycholog ogólny zdrowia z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Wyspecjalizowała się w szkoleniu i rekrutacji personelu w rękach kadr. Posiada doświadczenie jako psycholog w domach opieki dla osób starszych, jako psycholog kliniczny i jako popularyzator. Poznaje ten ostatni aspekt, współpracując z programami radiowymi, mediami drukowanymi i cyfrowymi.

O autorze

Ukończyła psychologię na Papieskim Uniwersytecie w Salamance (2010). Uzyskała tytuł magistra zarządzania zasobami ludzkimi i administracji na Universidad a Distancia de Madrid (2021). Ukończyła szkolenie jako psycholog ze specjalizacją z terapii kontekstowych na Uniwersytecie w Almerii (2018). Od 2015 roku posiada kwalifikacje psychologa ogólnego przyznane przez Wspólnotę Madrytu. Numer członkowski: Madrid M-28942.

Współpracuje jako propagator z mediami drukowanymi, radiowymi i platformami cyfrowymi. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie jako psycholog ogólny oraz jako trener w prywatnej praktyce. Pracowała w Medycsa, firmie specjalizującej się w ochronie zdrowia i zapobieganiu ryzyku w miejscu pracy. Pracowała jako technik zarządzania szkoleniami w Adecco Training. Obecnie zdobywa doświadczenie jako konsultant ds. zasobów ludzkich, jako psycholog dla domów opieki oraz jako trener talentów ludzkich.

Obecnie pracuje jako konsultantka ds. pozyskiwania talentów w IT oraz w inżynierii. Kieruje swoją działalnością w obszarze rekrutacji i szkolenia nowych pracowników. Współpracuje również z różnymi firmami w procesach takich jak analiza osób, wizerunek pracodawcy i cyberbezpieczeństwo.


Ostatnie artykuły