Thumb Author Montse Armero

Montse Armero

Psycholog


Psycholog kliniczny z dużym doświadczeniem naukowym i zawodowym. Pracowała jako doradca psychopedagogiczny, nauczyciel, psycholog kliniczny, trener i kierownik zespołu, coach i twórca treści. Prowadzi kursy, prelekcje i warsztaty, a obecnie oferuje swoje usługi jako psycholog kliniczny w konsultacjach osobistych i online.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie w Barcelonie (2000). Posiada tytuł magistra psychologii klinicznej i zdrowia, uzyskany w Wyższym Instytucie Studiów Psychologicznych (2001), studia podyplomowe w zakresie ekspertyzy psychologii, grafoanalizy, grafofatologii i graficznych testów projekcyjnych na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie (2009) oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekspert Psychoneuroimmunologii Klinicznej Międzynarodowego Uniwersytetu EFHRE (2019).

Posiada akredytację z psychologii ogólnej. Od 2000 roku pracuje zawodowo jako psycholog, pedagog szkolny, trener i nauczyciel dzieci, młodzieży i dorosłych. Przez 4 lata była dyrektorem Centrum Psychologii Renacer i Terapii Naturalnych. Przez 3 lata p racowała również jako doradca psychopedagogiczny w Escola Nostra Senyora de Mar i przez 10 lat jako doradca w Fundació Educativa la Mercè.

Obecnie pracuje jako psycholog online oraz jako pisarka i redaktorka dla różnych mediów cyfrowych. Jest autorką książki Nauka życia, a w 2019 roku zdobyła III nagrodę w Konkursie Literackim na Artykuły z Psychologii Popularnej Oficjalnego Kolegium Psychologów Katalonii. Specjalizuje się w psychologii dzieci i młodzieży oraz terapii dla dorosłych.


Ostatnie artykuły