Piękni ludzie sprawiają, że stajesz się lepszym człowiekiem

Piękni ludzie sprawiają, że stajesz się lepszym człowiekiem

Ostatnia aktualizacja: 30 marca, 2018

Gdy więź, którą masz z inną osobą, sprawia, że stajesz się lepszym człowiekiem, w Twoim życiu powinno znaleźć się miejsce dla niej. Są to piękni ludzie, którzy wkraczają w naszą historię i powodują wspaniałe spotkanie dwóch biografii o różnych pochodzeniach, doświadczeniach i sposobach postrzegania świata. Piękni ludzie są zawsze w pobliżu.

Piękni ludzie są jak pocieszający balsam, zapewniając nam pomoc, bezpieczeństwo i ulgę. Ludzie, dzięki którym nasz ładunek staje się lekki, a życie bardziej zabawne. Ludzie, których przytulenia są naszym domem. Piękni ludzie, którzy emanują ciepłem i wewnętrznym pięknem.

Ludzie, dzięki którym zdajemy sobie sprawę, iż nie jesteśmy bogaci, dopóki nie uzyskamy czegoś, czego nie da się kupić. Coś, co ma imię, twarz, zapach i uczucia. Ludzie, z którymi doświadczamy nierozerwalnej harmonii, która uczy nas, że nasz świat jest dobrym miejscem, oferującym tak wiele możliwości do uczenia się.

Para się przytula

Jestem sobą, ponieważ istniejesz

Nasza biografia jest pisana przez nas oraz przez innych. To znaczy, iż naszą tożsamość tworzą również inni. Jeśli będziemy więc budować związki z pięknymi ludźmi, którzy oferują nam dobroć, piękno, miłość i wiedzę, będziemy przenosić wartości oraz uczucia, uzyskane dzięki tej wymianie, wewnątrz nas.

Oto dlaczego w naszym życiu pojawiają się piękni ludzie. Stają się naszym miejscem, naszym domem, naszym niebem. Gdy wkraczają w Twoje życie, wiesz, że powinni tu być, bo dzięki tej współpracy stajecie się lepszymi ludźmi. Wokół światła emocjonalnego rozwoju wspólnie tworzycie atmosferę doskonałej dobroci.

Piękni ludzie wykonane są ze stali nierdzewnej. To ci, których mocne przytulenie potrafi ponownie połączyć wszystkie Twoje kawałki. Ci, dzięki którym znikają wszystkie Twoje strachy i smutki. Ci, którzy uczą Cię, jak dostrzegać dobro w życiu, pokazują jak cudowny jest nasz świat.

Kobieta w kwiatach

Piękni ludzie wzajemnie się wspierają

Nie istnieje ciepło bardziej kojące niż głęboka i intensywna wieź. Ponadto, poznanie siebie  jest  niemożliwe bez połączenia się z innymi ludźmi. Gdy zaczynamy podróż do samopoznania przez związki:

  • Odkrywamy naszą siłę.
  • Uzupełniamy nasze zasoby, by stawić czoła wyzwaniom życiowym.
  • Rozwijamy własne umiejętności do końca życia.

Nie jesteśmy w stanie zdefiniować samych siebie nie zdając sobie sprawy, że ci, którzy wywierają na nas wpływ i towarzyszą nam w życiu, hartują naszą tożsamość i czynią nas lepszymi ludźmi. Są zapałką, iskrą, potrzebną do oświetlenia naszych cech oraz rozwijania naszej wiedzy o życiu.

Piękni ludzie - dziewczyna i ptaki

Piękni ludzie chronią nas przed porażkami, pomagają nam rozwijaąć coraz większe skrzydła. Odbudowują nasze marzenia, cerują strachy, wybierają smutki, których warto doświadczyć, i odpuszczają resztę.

Dlatego musisz pozostać z ludźmi, którzy potrafią przytulać bez słów, patrzą na nas z miłością, leczą najgorsze emocjonalne rany i zmieniają nas. Dzięki nim na naszych twarzach pojawiają się uśmiechy, które maskują ból, naprawiają nas i pomagają nam po raz kolejny odczuć ciepło doskonałości.

Fajnie jest mieć w życiu ludzi, którzy pojawiają się dokładnie wtedy, gdy potrzebujemy ich najbardziej. Dlatego ci, którzy pozostają i oświecają nas, nawet gdy znajdujemy się w mroku, zasługują na to, by towarzyszyć nam również w chwilach największego blasku.

Zasługują na naszą wdzięczność, ciepło, miłość i szczęście. Zasługują na bycie postrzeganymi z godnością i uznaniem. Zasługują na swoją nagrodę. Piękni ludzie zasługują, by ich postrzegać ich jako ludzi ze stali nierdzewnej.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.