Jak masturbować kobietę krok po kroku

Masturbacja i gra wstępna są podstawową częścią seksu. W tym artykule podpowiemy Ci, jak krok po kroku masturbować kobietę.
Jak masturbować kobietę krok po kroku
Gema Sánchez Cuevas

Napisane i zweryfikowane przez psycholog Gema Sánchez Cuevas.

Ostatnia aktualizacja: 14 listopada, 2023

Chociaż wszyscy się od siebie różnimy, seks jest bardzo osobistym, intymnym aktem, który łączy dwie osoby w jedną. Zdrowe relacje seksualne opierają się na uczuciu, szacunku i namiętności. Nie ma jednego sposobu na uprawianie seksu, ponieważ każdy ma inny rytm i technikę. To, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innej. Zawsze jednak możemy sięgnąć po przydatne pomysły, aby jeszcze bardziej cieszyć się zbliżeniem. W tym artykule skupimy się na masturbacji kobiet: jak masturbować kobietę krok po kroku.

Nie ma na to jednego, unikalnego sposobu. Przecież seks opiera się na wyobraźni i przygodzie, co oznacza, że ​​nie ma granic. Niemniej jednak zaproponujemy możliwy sposób zadowolenia Twojej partnerki seksualnej. Te praktyczne pomysły poprowadzą Cię przez kobiecą masturbację, chociaż możesz spróbować dowolnej adaptacji lub zmiany. Dowiedz się jak masturbować kobietę krok po kroku.

Jak masturbować kobietę krok po kroku

Podamy Ci serię kroków, jak masturbować kobietę i sprawiać jej przyjemność. Pamiętaj, że celem nie jest tylko osiągnięcie orgazmu, ale raczej sprawienie, by cieszyła się każdą chwilą prowadzącą do tego momentu, jednocześnie oczywiście dobrze się bawiąc.

Działaj powoli

Jeśli chodzi o masturbację kobiety i sprawianie jej przyjemności, naprawdę ważne jest, aby robić to powoli. Mamy przez to na myśli, że nie należy przechodzić „od razu do rzeczy”, czyli prosto do łechtaczki. Pamiętaj, że łechtaczka ma ponad 8000 zakończeń nerwowych, więc rozpoczęcie w tym obszarze „wypaliłoby” cały poprzedni proces pobudzenia.

Spróbuj zacząć od innego podejścia do partnerki seksualnej: pocałunków, pieszczot, zmysłowego masażu itp. Stwórz wyjątkową chwilę i spraw, aby Twoja partnerka czuła się komfortowo. Możesz używać między innymi muzyki, relaksujących zapachów, delikatnego oświetlenia i afrodyzjaków. Upewnij się tylko, że partnerka będzie w to zaangażowana.

Jak masturbować kobietę – delikatnie stymuluj łechtaczkę

Jeśli chcesz nauczyć się masturbować kobietę, nie możesz zapomnieć o znaczeniu łechtaczki w tym procesie. Kiedy atmosfera skłania do stosunku seksualnego, a Ty zainicjowałeś ten pierwszy kontakt, możesz bardzo, bardzo delikatnie stymulować łechtaczkę. Pracuj od dołu do góry, zaczynając od wewnętrznej strony ud. W tym obszarze znajduje się wiele nerwów, które pośrednio stymulują łechtaczkę. Twoja partnerka będzie zachwycona!

Spróbuj delikatnie gładzić jej uda, ale bez dotykania genitaliów. W ten sposób jej umysł i ciało przygotują się na chwilę maksymalnej przyjemności, która nadejdzie później.

Istnieją zabawki erotyczne, takie jak wibrator dla kobiet, który idealnie nadaje się do stymulacji wewnętrznej strony ud poprzez delikatne wibracje. Jeśli chcesz z niego skorzystać, zacznij od minimalnej prędkości i stopniowo ją zwiększaj.

Mężczyzna z żoną po nauczeniu się krok po kroku masturbacji kobiety.

Stymuluj dolną część sromu

Teraz jesteś w punkcie, w którym przemierzyłeś już nogi partnerki i dotarłeś do początku jej warg sromowych większych. Teraz czas na stymulację dolnej części sromu. Staraj się poruszać palcami w formie koncentrycznych okręgów i stopniowo zwiększaj tempo (pamiętaj tylko, żeby nie robić tego zbyt szybko).

Chodzi o stopniowe zwiększanie poziomu intensywności i przyjemności. Pomoże to Wam obojgu osiągnąć wyższy stopień podniecenia. Pamiętaj, aby po prostu podążać za jej rytmem.

Jak masturbować kobietę – zejdź trochę głębiej

Po przejściu przez dolną część sromu i warg sromowych większych zwróć uwagę na wargi sromowe mniejsze. Jest to najbardziej wewnętrzna część sromu. Spróbuj użyć palców, przesuwając je w górę i w dół delikatnymi pociągnięciami.

Opuszczając palce, spróbuj obejść wejście do pochwy. Możesz powtarzać ten krok, aż poczujesz, że partnerka jest gotowa, aby przejść dalej.

Wróć do łechtaczki

W tym momencie możesz zacząć przygotowywać się do bardziej bezpośredniej stymulacji łechtaczki. Pamiętaj, że jest to najbardziej wrażliwy obszar sromu. Jeśli Twoja partnerka naprawdę lubi stymulację łechtaczki, możesz doprowadzić ją do orgazmu, po prostu odpowiednio stymulując łechtaczkę.

Możesz także spróbować stymulować punkt G łechtaczki. Spróbuj przesuwać palcami rysując koła, kwadraty, a nawet litery alfabetu.

Im dłużej to robisz i im delikatniej, tym lepiej. Spróbuj przejść przez różne części łechtaczki. Pamiętaj, że ta struktura ma wiele wrażliwych obszarów. Każdej osobie się to podoba w ten czy inny sposób, więc postaw na lepsze poznanie partnerki.

Następnie spróbuj lekko unieść nasadkę, która „zakrywa” żołądź łechtaczki. Spróbuj szybko i delikatnie opukać łechtaczkę opuszkami palców.

Stymuluj punkt G

Nadszedł czas: teraz możesz doprowadzić partnerkę do orgazmu. Ważne jest jednak, aby nie mieć na tym punkcie obsesji. Pamiętaj, że najważniejsza jest tutaj podróż, która prowadzi do tego celu. Włóż palec do wejścia do pochwy. Możesz stopniowo wprowadzać więcej niż jeden. Uważaj na paznokcie, żeby nie zadać partnerce bólu. Na tym etapie możesz użyć lubrykantu.

Jeśli chodzi o palcowanie, możesz zacząć od jednego lub dwóch, używając paliczków stopniowo wchodząc i wychodząc z pochwy. Podczas całego procesu nie zapominaj o stosowaniu pieszczot i pocałunków, które zawsze zwiększają poziom podniecenia. Pamiętaj, że wszystko możesz połączyć z zabawką erotyczną, np. wibratorem.

Kobieta uśmiechająca się w łóżku.

Nadejście kulminacji

Następnym krokiem w masturbacji kobiety jest delikatny nacisk na przednią ścianę jej pochwy. W tym momencie wyczujesz nieco bardziej szorstki obszar. To jest punkt G, który jest ściśle powiązany z orgazmem.

Zsynchronizuj ruch palców z jej oddechem, ponieważ może to być ekscytujące dla was obojga. Nie przestawaj stymulować tego obszaru, a zobaczysz, że niebawem nadejdzie orgazm, zwłaszcza jeśli wszystko było autentyczne, ekscytujące i jeśli istnieje prawdziwe połączenie. Nie lekceważ znaczenia pasji i szacunku – są one ważniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Jak masturbować kobietę – słowem podsumowania

Oto kilka pomysłów, pozwalających masturbować kobietę krok po kroku. Upieramy się jednak przy stwierdzeniu, że seks jest bardzo zmienny. Możesz zacząć od tego schematu i stopniowo wprowadzać innowacje. Możesz wprowadzić małe zmiany, które sprawią obojgu przyjemność. Najważniejsze jest, aby połączyć się z drugą osobą i sprawić, że będzie czerpać przyjemność z tego procesu, a jednocześnie cieszyć się sprawianiem jej przyjemności. Pamiętaj, że ten akt nie powinien sprawiać przyjemności wyłącznie kobiecie.


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.


  • Cueto, M. A. (2006). Sexo en la Pareja. Biblioteca Nueva Madrid.

Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.