Pocałunki. Nie odkładaj ich do jutra, jeśli możesz dać je dziś

Pocałunki kryją w sobie niezwykłą siłę i mogą przekazywać bardzo złożone informacje. Dowiedz się więcej na temat tego, co wnoszą pocałunki.
Pocałunki. Nie odkładaj ich do jutra, jeśli możesz dać je dziś

Ostatnia aktualizacja: 26 marca, 2022

Dzisiejsze pocałunki mówią wszystko. Jutro natomiast może już będzie za późno. Nie są tylko aktem fizycznym, ale reprezentacją miłości, szacunku i przyjaźni . Pocałunki stanowią jedyny język, który nie pozostawia nic niedopowiedzianego i który nie zna ukrytych motywów.

Duże, małe… krótkie, długie, ciepłe, zimne, mokre, suche… Pocałunek może mówić o istnieniu wszystkiego i niczego.

„Pocałunek, który dla ciebie trzymam, grozi teraz odlotem, opuszczeniem moich ust i znalezieniem cię lub zgubieniem się w próbie.”

Ligia García i García

Pocałunki to sztuka wiedzy, jak dawać i jak otrzymywać

Nasze pocałunki mówią wszystko swoją intensywnością, częstotliwością i ciepłem. Całowanie to szukanie celu i chęć pozostania w nim nawet na kilka sekund. Pobyt tam, aby poczuć kontakt i co ten kontakt oznacza.

 

Pocałunki tak samo szukają, jak są znajdywane. Dawaj i bierz. Całuję, bo chcę, a ty odpowiadasz, jak chcesz.

I całuję cię, bo cię kocham, bo cię uwielbiam, bo mam ochotę powiedzieć „cześć” ustami. Tak więc na sekundy lub godziny świat się zatrzymuje, a nasze oczy się zamykają. Po co minąć dzień bez tej eksplozji wrażeń?

Całuję, kocham

Kiedy całuję, zapominam myśleć i po prostu istnieję . Wszystko inne przestaje istnieć. Ponieważ pocałunki przenoszą Cię w przyjemne miejsce czystego uczucia. To wszystko, nic więcej. To magia pocałunku, magia tej jednej chwili.

Zakochani

Więcej pocałunków, mniej gadania

Być może całowanie zostało wynalezione, aby zamknąć razem dwoje ust…

-Sacha Guitry-

Pocałunek, który wycisza rozmowę, to pocałunek, który dajesz nie tylko ciałem, ale także sercem. Pocałunek jest wart więcej niż tysiąc słów i staje się źródłem energii dla związku. To znak wielkiego zaufania, potrzeby bycia blisko, kontaktu i pragnienia.

Sprawiają, że czujemy się dobrze, kochani, zrelaksowani i wolni. Są pierwszym krokiem do całkowitego poddania się i mogą sprawić, że wszelka negatywność zniknie na kilka chwil naszego życia.

Pocałunki

Moc pocałunków

Są pocałunki wszelkiego rodzaju i takie, które mówią w wielu językach. Wszyscy poczuliśmy ogień pamięci pocałunku. Pocałunki miłości, czułości, współudziału, uczucia, zaufania.

Pocałunki inspirowane miłością to te pełne serca i czystości, te, które wspominamy z uśmiechem. Niekończące się pocałunki, które pilnie szukają chętnych ust nowej kochanki… te namiętne pocałunki mogą towarzyszyć nam przez całe życie.

Bardzo często najbardziej chętne usta nie spieszą się po dwóch pocałunkach…

-J. Sabina

Są też pocałunki z przyzwyczajenia, złości, bólu, błagania i pożegnania. To właśnie te gorzkie pozostawiają na ustach to samo uczucie chłodu wzdłuż kręgosłupa.

Pocałunki dają nam potrzebne informacje i mogą umożliwić nam podjęcie decyzji, na przykład odzyskanie związku lub odpuszczenie go.

Pocałunek to znacznie więcej niż pocałunek. Jest to siła zdolna do jednoczenia lub dzielenia. To wszystko, ale nic. Nie zapomnij więc dzisiaj o swoich pocałunkach; jutro może być za późno.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.