Gry erotyczne, które pomogą Wam odzyskać namiętność

Gry erotyczne pozwalają nam eksperymentować z partnerem, wprowadzać innowacje, a przede wszystkim na nowo rozpalać pasję. Zostawiamy Ci 8 ciekawych propozycji.
Gry erotyczne, które pomogą Wam odzyskać namiętność

Ostatnia aktualizacja: 15 lipca, 2021

Czy gry erotyczne mogą pomóc odzyskać namiętność w Twoim związku? Czy kiedykolwiek ich próbowałeś? To zabawny i pełen pasji sposób, aby dać się ponieść pożądaniu i szukać nowych doznań z partnerem.

Zanim poznamy kilka pomysłów na gry erotyczne, poznaj pewne ciekawe fakty: Czy wiesz, że w okresie lockdownu sprzedaż zabawek erotycznych, takich jak satisfyer, wzrosła o 200%? Z drugiej strony portal Sexplace przeprowadził ankietę i ujawnił, że w obecnej sytuacji 3 na 5 Hiszpanów uprawiało sexting.

Chodzi o praktykę polegającą na wysyłaniu wiadomości, zdjęć lub filmów z osobistymi treściami erotycznymi i seksualnymi za pośrednictwem nowych technologii.

Jak widać, na praktyki seksualne wpływa otwartość drugiej osoby, kontekst i inne zmienne … i to sprawia, że ​​wielokrotnie uciekamy się do technologii. Ale jeśli chcesz znowu cieszyć się z relacji ze swoim partnerem fizycznie i masz taką możliwość, możesz odzyskać utraconą namiętność.

W tym celu zachęcamy, abyście wspólnie wypróbowali pewne gry erotyczne, które proponujemy poniżej.

Wiele z nich można wprowadzić w życie podczas gry wstępnej. To etap, który idealnie się nadaje, aby przygotować atmosferę i podgrzać namiętność między wami. Jak będzie najważniejsza zasada? Odłóż na bok swoje uprzedzenia i daj się ponieść.

Para w łóżku

Gry erotyczne: bomba zegarowa

Pierwsza z proponowanych przez nas gier seksualnych to ta, która wykładniczo zwiększy wasze pożądanie. Chodzi o ustawienie zegara w w funkcji minutnika, czyli odliczania określonego czasu: na przykład 20 minut.

W tej grze chodzi o to, by wykonywać wszelkie intymne czynności z wyjątkiem penetracji, aż upłynie ustalony czas. Będzie to zatem odpowiedni moment, by poświęcić czas na pocałunki, pieszczoty i cokolwiek zechcecie, oprócz penetracji. Mówi się, że na lepsze trzeba poczekać!

Niegrzeczne wiadomości jako wstępne gry erotyczne

Ta gra polega na wzięciu dwóch słoików, po jednym dla każdego partnera, i włożeniu do każdego z nich złożonych kawałków papieru. W jednym ze słoików umieścimy kartki, na których napiszemy sugestywne czasowniki (na przykład: ssać, gryźć, smakować…), a w drugim części ciała (piersi, ręce, usta…).

Chodzi o wyciąganie na przemian kawałka papieru z każdego słoika i eksperymentowanie tego, co mówią sugestywne karteczki.

Wojna na poduszki

Inną grą erotyczną, która może rozbudzić pożądanie, jest wojna. Aby w nią zagrać, oboje partnerzy muszą się rozebrać i trzymać poduszkę. Chodzi o „bitwę” na poduszki ( oczywiście bez przemocy), w której zwiększy się wasz kontakt i oczywiście wasze pożądanie seksualne.

Ponadto jest to zabawa, która potrafi rozśmieszyć. W trakcie bitwy można tez używać takich technik jak łaskotanie, gryzienie czy inne ulubione lub nowe formy kontaktu…

Rozbierany poker

W tym przypadku oferujemy grę karcianą dostosowaną do sfery seksualnej. Idealny wstęp do zastosowania przed seksem. Musisz wybrać dowolną grę karcianą (może to być na przykład tradycyjny poker).

Oczywiście tutaj gramy na ubrania, a to oznacza, że ​​gdy jeden z partnerów przegrywa, musi zdjąć jakąś część ubrania. Chodzi o to, aby w końcu rozebrać się do naga i cieszyć się narastającym napięciem!

Body painting

Chodzi o malowanie ciała drugiej osoby (możecie użyć farb do ciała). Nie polega to oczywiście na tworzeniu wielkich dzieł artystycznych. Po prostu dajcie się ponieść zabawie i odkrywajcie nawzajem swoje ciała. Możecie użyć różnych przyborów: drobnych pędzli, pędzli, aromatycznych farb…

Ważne jest, aby skupić się na doznaniach, a po zakończeniu „pracy” cieszyć się chwilą i ciałem drugiej osoby.

Przebieranie się

Przebieranie to jedna z najbardziej znanych gier erotycznych. Ta zabawa idealnie sprawdza się w wizualnej (i psychicznej) stymulacji partnera. Możesz spróbować przebrać się za fantazję drugiej osoby lub eksperymentować z zawodami, znanymi postaciami itp. Wczucie się w rolę i trochę aktorstwa może być również ekscytujące.

Możesz też spróbować zaskoczyć partnera. W jaki sposób? Dowiedz się, jaka jest jego fantazja i zdobądź ten kostium. Jeśli postarasz się przy tym o relaksującą atmosferę i zmysłową muzykę, sukces jest gwarantowany!

Masaż erotyczny to świetny sposób na gry erotyczne

Eksperymentowanie z ciałem pozwala nam tworzyć fantazje w umyśle. Dobry (erotyczny) masaż może być doskonałym środkiem podniecającym, aby ponownie rozpalić pożądanie i namiętność.

To idealny pomysł na grę wstępną. Polega na stworzeniu odpowiedniej atmosfery i oprawy dla tej chwili. Możesz wykorzystać muzykę, kadzidła, świece… I masować partnera.

Można też stosować olejki do ciała (macie do wyboru szeroką gamę afrodyzjaków). Kluczem jest tutaj to, aby się nie spieszyć i cieszyć się ciałem partnera i wrażeniami, które tobie przekazuje. Masaże powolne i delikatne można łączyć z innymi, bardziej „drapieżnymi”.

Masaż

Zabawa w ciepło – zimno

To jedna z najbardziej ekscytujących, jeśli chodzi o gry erotyczne. Jest to gra, dzięki której można uprawiać seks oralny w inny sposób. W jaki? Biorąc do ust na przemian lód, a następnie wypicie gorącego napoju, aby usta zmieniały temperaturę z zimnej na ciepłą.

Oba warianty można łączyć i eksperymentować podczas uprawiania seksu oralnego. Jak zawsze, ważne jest, aby dać się ponieść i nie stosować autocenzury.

Gry erotyczne: namiętność i zaufanie

Aby naprawdę czerpać przyjemność z seksu, najlepiej jest wzmocnić zaufanie do partnera i nawiązać z nim szczerą komunikację. Nie bój się i nie wstydź się powiedzieć, co lubisz, a czego nie! A przede wszystkim daj się ponieść chwili i wrażeniom.

Jeśli włączycie gry erotyczne do swojego repertuaru zachować, może znajdziecie dobry sposób na ożywienie pasji. W ten sposób zrywamy bowiem z naszą rutyną i poszerzamy wiedzę o sobie i naszym partnerze. Nie zapominajmy, że mózg lubi niespodzianki, a za niespodzianką kryje się ścieżka do podniecenia i przyjemności.


Wszystkie cytowane źródła zostały gruntownie przeanalizowane przez nasz zespół w celu zapewnienia ich jakości, wiarygodności, aktualności i ważności. Bibliografia tego artykułu została uznana za wiarygodną i dokładną pod względem naukowym lub akademickim.


  • Kaplan, H.S. (1991). El sentido del sexo. Barcelona: Grijalbo.

Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.