Thumb Author Valeria Sabater

Valeria Sabater

Psycholog


Valeria Sabater ukończyła psychologię na Uniwersytecie w Walencji (2004). Posiada bogate szkolenie i zdobyła doświadczenie w takich obszarach jak dobrostan psychiczny, zaburzenia emocjonalne, inteligencja emocjonalna i psychologia społeczna. Pracę psychologa łączy z pisaniem, co przyniosło jej kilka nagród.

O autorze

Dyplom z psychologii na Uniwersytecie w Walencji w 2004 r. Tytuł magistra bezpieczeństwa i zdrowia w pracy w 2005 r. oraz tytuł magistra zarządzania systemem psychicznym: neurokreatywność, innowacyjność i szósty zmysł w 2016 r. na Uniwersytecie w Walencji. Numer uczelniany CV14913. Certyfikat Coachingu w zakresie Samopoczucia i Zdrowia (2019), Specjalista Techniczny w Psychiatrii (UEMC) oraz Ekspert ds. Zaburzeń Emocjonalnych (2021) w UEMC. Studentka Antropologii Społecznej i Kulturowej na UNED.

Valeria Sabater pracowała w obszarze psychologii społecznej doboru i szkolenia personelu. Od 2008 roku pracuje jako trenerka psychologii i inteligencji emocjonalnej w szkołach średnich oraz oferuje wsparcie psychopedagogiczne dzieciom z problemami rozwojowymi i naukowymi.

Ponadto Valeria jest również pisarką i zdobyła kilka nagród literackich. Należą do nich III Nagroda Horror Villa de Maracena (2010) za pracę Los lobos de Serieva oraz Nagroda Przesilenia dla Młodej Literatury (2010) za Espai, l´estiu.


Ostatnie artykuły