W tym roku pozbywam się tego co złe i biorę tylko to, co dobre

W tym roku pozbywam się tego co złe i biorę tylko to, co dobre

Ostatnia aktualizacja: 25 grudnia, 2017

W tym roku pamiętaj, że jeśli chcesz być kimś wyjątkowym to wystarczy być po prostu sobą. Możesz zastąpić “Chcę” na “Potrafię”. Wielkie rzeczy nie są tak ważne, jak małe, ponieważ te drobne szczegóły pozwalają nam znaleźć prawdziwe szczęście. Szczęście znajdziemy w drobiazgach.

Nie zapominaj, że piękno subtelnych światów tkwi w ich ulotnych momentach. Te chwile pojawiają sie po to, abyśmy mogli rozpostrzeć skrzydła i zostawić wszystko za sobą.

W skrócie: nie niszcz dzisiejszych nowych możliwości, ciągnąc w przyszłość przeszłość, która już nie istnieje. Zmiażdż przeszłość. Ta przeszłość przyniosła ci cierpienie. Kliknij na przycisk aktualizacji i zrestartuj swoje emocje. Naładuj baterie. Dodaj nadzieję do swojego życia. Nadejście nowego roku jest bardzo symboliczne. Powinien być przywitany z nutą słodyczy; nawet jeśli nic nie zmieni się z chwili na chwilę.

Zerwij z czymś i przeżyj wstrząs. To tam leży magia nowego początku. W tym roku pamiętaj: nie ma lepszego prezentu niż dzielenie się ważnymi momentami z tymi, których kochasz.

Dziewczyna ukryta za liśćmi palmy.

Nie zapominaj, że piękna twarz zestarzeje się z czasem, wspaniałe ciało ulegnie zmianie, ale prawdziwa wiedza tkwi w badaniu siebie.

Nie pozwól konwencjonalizmowi decydować, jak masz przeżyć swoje życie. Nie pozwól, aby zegar przestał liczyć czas spędzony w obecności własnego ja. Pamiętaj także, że kilometry nie określają odległości, twoje nastawienie to robi.

W tym roku zimne ognie będą piękne.

Rób wszystko, by dobrze w tym roku  żyć

Zaplanuj swoje nowe życie, zakończ cykle, obejmij zakończenia i twórz nowe historie z pomocą języka emocji. Zacznij własną przygodę, rób to, co kochasz i odzyskaj swoją pasję. Pamiętaj, aby kochać głęboko; a już wyjątkowo obdarz miłością osobę, która codziennie patrzy na ciebie w lustrze.

Zadbaj o swoje zdrowie. Rób wszystko, co tylko możliwe dla osób wokół ciebie. Bądź wdzięczny za czas jaki poświęcasz różom, to czyni je wyjątkowymi.

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy stale narzekają. Z pewnością mogą zrujnować twoje życie. Istnieją toksyczne osoby, które nas wyczerpują, zasysają żywotność i zabijają naszą zdolność reagowania. Szczególną uwagę zwróć na to by trzymać się z daleka od konfliktów. W ten sposób poprawimy nasze emocjonalne i fizyczne zdrowie.

Drzewo samoświadomości

Kiedy przychodzi czas na twoje urodziny, nie bądź smutny i nie żałuj, że jesteś starszy. To jest przywilej, którego wiele osób zostało pozbawionych. Nowe siwe włosy, zrywanie kolejnych stron z kalendarza i zaliczenie nowego roku w życiu, zawsze powinno być powodem radości. Po prostu bądź szczęśliwy z bycia żywym i swojej obecności na ziemi .

Prawdziwe szczęście zawsze ma coś do zrobienia, kogoś do pokochania i coś, na co można czekać. W tym roku ciesz się prostymi rzeczami w życiu, tymi, które sprawiają, że naprawdę jesteś szczęśliwy.

Pamiętaj, czasami społeczeństwo może być samolubne. Nie oczekuj, że inni uznają to, co robisz lub też nie. Po prostu to zrób. Bądź pewien siebie i tego co dajesz. Nie pogrążaj się w mirażach i fantazjach. Nie rzucaj słów na wiatr. Doceniaj to, co masz i nie żądaj zbyt wiele.

 W tym roku zacznij od nowa
Mężczyzna wrzuca serce do filiżanki kawy

Oby podążało za tobą wszystko to co dobre, znalazło cię i objęło mocno. A wszystko inne niech przeminie. Pozwól, aby każde doświadczenie przydało ci się wżyciu; nawet jeśli ma być tylko lekcją.

Zmień każdą naukę w coś swojego. Nadaj kształt każdemu kamieniowi na swojej drodze. Pomaluj każdy pasek i każdy koniec. Potykaj się i upadaj. Gdy napotkasz na kłopoty, wypisz przerywaną linię podczas każdego cofnięcia się . Ucz się i rozwijaj.

Proszę, nie zapominaj nigdy, że nie można żebrać o miłość a jeśli musisz o nią błagać, to nie jest to miłość. Bądź świadom, że toksyczne związki istnieją. Powinieneś zawsze sprawdzić, co wnoszą do twojego życia.

Drzewo zrzuca liście w kształcie serc.

Należy zawsze pamiętać by dbać o tych, którzy wnoszą do swojego życia coś pozytywnego. Jeśli naprawdę o kogoś się troszczymy, zawsze znajdziemy dla tej osoby czas. Pamiętaj o tym i nigdy nie zapominaj: jeśli nie dostrzegasz prawdziwego zainteresowania, szukaj gdzie indziej. Nie czuj się winny.

Bądź świadomy dobra i zła. Wszystko co dobre w życiu powinno zburzyć twoja fryzurę. Zawsze lepiej jest żyć do góry nogami, patrząc w kierunku horyzontu. Najlepszym sposobem bycia bezpiecznym jest obawa przed przeciętnością…

Wszystko płynie, choć z czasem staje się naszym wrogiem. Dziś zegar i kalendarz działają na twoją korzyść. Nigdy nie zapomnij, aby każdego dnia żyć pełnią życia.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.