Twoja uroda jest zachwycająca - przyznaj to w końcu!

Twoja uroda jest zachwycająca - przyznaj to w końcu!

Ostatnia aktualizacja: 09 października, 2017

Uroda to coś, co z reguły dostrzegamy jako pierwsze. Atrakcyjni fizycznie ludzie są wszędzie dookoła, ponieważ tak naprawdę każdy z nas emanuje swoim własnym pięknem.

Nie musi być to sama powierzchowna tylko uroda. Może to być także nasza wrażliwość, sposób wyrażania naszych własnych emocji, okazywanie miłości, którą dzielimy z drugą osobą, a okazywanie poprzez każdy akt i uczynek wypływający z głębi naszych serc.

Natura sama dała nam dar piękna, który jest jakością istotną tylko dla człowieka. Tak naprawdę to uroda jest kluczową cechą, jaką posiadają wszyscy ludzie. Subiektywnie pojmowane piękno i uroda przecież nie są przywilejem tylko nielicznych ludzi.

Nie jest to coś, co jest zarezerwowane wyłącznie dla tych najbardziej uprzywilejowanych osób. To są cechy charakterystyczne dla nas wszystkich.

Uroda bowiem to nie tylko sama powierzchowność. Jej źródło znajduje się wewnątrz każdego z nas i to właśnie my mamy możliwość jej odkrycia. Zatem wystarczy już opowiadania, pora zacząć odkrywać swoje własne, wewnętrzne piękno!

Kobieta na łodzi

“Uroda to uznanie i akceptacja,
umiejętność dostrzegania w sobie wrażliwości na rzeczy, które nas otaczają.
Obejmuje to naturę, ludzi, pomysły i idee”.
Krishnamurti Jiddu

Nie ma ludzi, którzy są tylko nieco piękni. Uroda jest nieodłączną cechą każdego z nas. Tylko ci ludzie, którzy są bardziej ciekawi swojej własnej natury mogą w pełni dostrzec i docenić całe to piękno, które leży wewnątrz każdego z nas.

W ten sposób zamieniają swoje życie w niepowtarzalne doświadczenie warte całego tego podziwu dla dobra i miłości, który są oni w stanie w sobie wytworzyć i który potrafią w pełni smakować.

Spójrz na siebie: Twoja uroda powoduje, że jesteś naprawdę wspaniałą i atrakcyjną osobą

Spójrz na siebie samą. Szybko dostrzeżesz w swoim odbiciu w lustrze osobę, która w trakcie swojego życia przeszła wiele różnych dróg i pokonała wiele różnych przeszkód. Miałaś do czynienia z wieloma mniejszymi i większymi problemami już od urodzenia.

Poznałaś czym jest ból, cierpienie, gorycz, samotność. Musiałaś podjąć mnóstwo trudnych decyzji. Robiłaś wszystko to, co było możliwe i koniecznie w tym, czy w innym momencie.

Musiałaś po prostu zająć się swoim własnym życiem. Musiałaś pokonać swoje własne niezdecydowanie, emocje, uczucia. Wszystko to, co przeżyłaś i czego doświadczyłaś Cię ukształtowało. To właśnie definiuje to, kim jesteś dzisiaj.

Dzięki temu masz większą wiedzę na temat siebie samej i świata, w którym żyjesz. Osiągnęłaś już w pełni rozwiniętą wrażliwość, która pozwala Ci docenić piękno świata, który Cię otacza.

Ale powinnaś także dostrzec własne piękno. Stan przed lustrem i spójrz dokładnie na siebie. Nie zwracaj uwagi na zmarszczki, czy też nie do końca perfekcyjną fryzurę. Zobacz, jak wspaniała jest Twoja własna uroda, jak głęboko odbija się w niej całe Twoje życie i wszystkie wspaniałe doświadczenia.

“Najbardziej doskonałymi ludźmi, których spotkałam w trakcie całego mojego życia są ci, którzy poznali smak klęski. Wiedzą, czym jest cierpienie, musieli stoczyć walkę lub ponieśli stratę. W ten sposób znaleźli swoją własną drogę z głębi duszy na powierzchnię. Ci ludzie mają wdzięczność, wrażliwość i wspaniałe zrozumienie życia. To właśnie ono wypełnia ich współczuciem, pokorą i głęboką troską oraz miłością. Uroda u takich ludzi nie wychodzi znikąd i nie jest tylko pustą powierzchownością. ”
Elisabeth Kübler-Ross

Posłuchaj siebie samej, a bez wątpienia możesz się pozytywnie zdziwić

Posłuchaj siebie samej. Chodzi o tej głos płynący z Twojego wnętrza. Przecież już zdobyłaś tę szczególną wrażliwość, która Ci na to pozwoli. Dzięki niej potrafisz nadać wartość i znaczenie temu wszystkiemu, co Cię otacza. Potrafisz poczuć, po co żyjesz, docenić tę każdą chwilę i potraktować ją jako wyjątkowy dar.

Drzewo

Musisz tylko posłuchać samej siebie, zadbać o siebie i ufać temu, co czujesz. Cała ta uroda, którą można dostrzec na zewnątrz, powstała właśnie dzięki Twojemu wewnętrznemu stanowi pełnego rozsądku i spokoju.

“Każdy z nas chce być piękny. Ale większość ludzi nie ma pojęcia, na czym tak naprawdę polega uroda. Starają się wciąż poprawiać swoją twarz, zmieniają sposób uczesania włosów, przebierają się w tę sukienkę lub w tamtą. Stosują kolejne cudowne diety lub wszelkiego rodzaju produkty przemysłu kosmetycznego, aby poprawić swój wygląd. Ale nie wiedzą tego, że im to tak naprawdę w niczym nie pomoże. Cała uroda pochodzi z Twojego wnętrza. Gdy tam znajduje się coś naprawdę atrakcyjnego i wspaniałego, to zaczyna promieniować to na Twoje ciało, Twój umysł i wszystko, co robisz. Gdy Twoja wewnętrzna uroda jest aktywna i w pełni poznana, to dopiero wtedy może Cię w pełni ozdobić i upiększyć”.
Osho

Będziesz w stanie lepiej rozpoznawać i postrzegać wszystkie swoje potrzeby. Twoja uroda pozwoli Ci w pełni świadomie usłyszeć samą. Dzięki niej będziesz mieć na uwadze na swoje potrzeby i dostrzegać wszystkie wspaniałości Twojego życia i otoczenia.

Bycie piękną osobą nie zależy od czegokolwiek innego, niż tylko bycia sobą. To Twoja odpowiedzialność, a wszystko inne tkwi w Twoich rękach.

Bądź wdzięczna za swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno

Bycie wdzięcznym za to, kim jesteśmy i co mamy jest najlepszym znakiem pokory i współczucia. Powinniśmy dążyć do tego, abyśmy mogli zaakceptować siebie takimi, jakimi jesteśmy. Abyśmy mogli sobie odpuścić i pogodzić się z tym, czego nie lubimy i czego tak naprawdę nie chcemy.

Uroda jest wynikiem Twojego nastawienia, myśli, pomysłów, wiary… Tego wszystkiego, czym dzielisz się z innymi. W Twojej duszy znajduje się moc do przezwyciężenia trudności i pragnienie życia pełną piersią.

Dusza

We wszystkich emocjach i uczuciach, których doświadczasz, we wszystkim, co robisz z głębi serca jest to, co definiuje Ciebie. Wszystko w Tobie jest po prostu niezwykle piękne.Uważaj na siebie, słuchaj swojej duszy i przyznaj to wreszcie.

Twoja uroda jest oszałamiająca. Jesteś piękną, sympatyczną i opiekuńczą osobą. Zasługujesz na pełen szacunek, podziw i zrozumienie. Nie walcz o coś, co nie jest Ci potrzebne.

Nie staraj się uzyskać czegoś, czego tak naprawdę nie chcesz. Twoja wartość jako osoby przekracza wszelkie limity i warunki. Ty sama kierujesz swoim życiem. Wszystko, czego do tego potrzebujesz znajduje się w Twoich własnych rękach.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.