Słowa: najlepszy afrodyzjak dla kobiet

Słowa: najlepszy afrodyzjak dla kobiet

Ostatnia aktualizacja: 13 czerwca, 2017

Uwiedź mnie przez słowa. Kuś mnie frazami szeptanymi do ucha, kiedy leżę w twoim uścisku. Mów do mnie, gdy spoglądasz w najgłębszą część mojej istoty. Pisz do mnie, gdy o mnie myślisz. Poprzez słowa daj mi wiedzieć, że jestem obecna w twoim życiu.

Wystarczy byś znał jeden prosty sekret: słowa dla kobiet są najlepszym afrodyzjakiem. Nie mogą być jakiekolwiek frazy, nie byle uścisk, czy pocałunek.

Muszę czuć twoją szczerość, że za słowami idą czyny i naprawdę się mną interesujesz. W przeciwnym razie będą to puste frazesy i nie wytworzą w nas żadnej magii.

“Najbardziej uwodzicielskie u kobiety są jej oczy, kiedy w nie spoglądam i jej inteligencja, kiedy ją poznaję.”

-Antonio Gomez Rufo-

Jak używać słów, jako afrodyzjaku dla kobiet

Komunikacja zawsze jest bardzo ważna, ale kiedy poznaje się dwoje ludzi to staje się jeszcze bardziej istotna. My kobiety, na ogół zauważamy wszystko. To jak się o nas troszczy, jak mówią do nas mężczyźni, co mówią, jakie są ich gesty, sposób w jaki się ubierają i poruszają.

Nie oznacza to, że wyciągamy pochopne wnioski, lecz że zależy nam na tym, by poznać osobę, z którą przebywamy.

Tańcząca para - piękne słowa

Jednym z najważniejszych czynników, a jednocześnie tym któremu ulegamy najbardziej, są słowa. Użyte umiejętnie i z szacunkiem mogą być potężnym afrodyzjakiem dla kobiet. Jak używać ich, aby nas uwodzić?

Szczerość i naturalność

Słowa, które pochodzą prosto z serca, które są szczere i nie stanowią wyuczonej mowy naprawdę mogą zdobyć nasze serca. Nie chodzi tu zwyczajnie o wymyślanie i wyrażanie miłosnych fraz. Chodzi o uczucia, które ta wspaniała kobieta inspiruje w tobie i wyrażanie siebie z najwyższym szacunkiem i naturalnością.

Udzielanie zbyt wielu komplementów i pochlebstw wcale nie jest dobrą drogą. Może powodować dyskomfort. Ważne jest, aby odnaleźć równowagę między tym co przesadnie, a co doskonałe. Wystarczy jedynie być uważnym i obserwować reakcję. Moje oczy powiedzą ci jak rozpoznać różnicę.

Wspieraj swoje słowa

My kobiety lubimy kiedy się z nami rozmawia, ale można nas uwieść spojrzeniem. Urzeka nas, kiedy ktoś potrafi nas wysłuchać i interesuje się tym, co mamy do powiedzenia. Słowo poparte spojrzeniem wiele sugeruje. Powinno ono jednak być szczere i naturalne, bo najbardziej lubimy to, kiedy mężczyzna jest sobą.

Kiedy wzrasta wzajemne zaufanie, pieszczota wsparta słowami to doskonałe połączenie, o ile są one delikatne i pełne szacunku oraz uczucia. Nigdy z nadmierną pewnością siebie, arogancją, czy szyderczym uśmiechem.

Mów mając poczucie humoru

Kilka słów z poczuciem humoru, nutą ironii i żaru może być naprawdę uwodzicielskich. Nie wszyscy mamy jednakowe poczucie humoru. Dlatego musisz być ostrożny, kiedy nie znasz osoby, jaką masz przed sobą. Powinieneś żartować pamiętając o szacunku i inteligencji.

Każdy z nas lubi się pośmiać, a niektórzy ludzie wydają nam się szczególnie zabawni. Jednakowoż ciężko jest dopasować się dwóm różnym poczuciom humoru. Potrzeba czasu, aby się poznać i przyzwyczaić do tego co lubi i czego nie lubi druga osoba.

“Miłość nie przychodzi w pokłonach. Pozostawia nas pełnym zagubieniu i znika jak mgła, kiedy próbujemy ją zatrzymać.”

-Isabel Allende-

Mów i słuchaj

Potok słów nie działa, ani nie uwodzi. Staje się monotonny. Mówienie zbyt dużo i nie dopuszczanie drugiej osoby do głosu może powodować jej zakłopotanie, kiedy nie damy jej możliwości wyrażenia swoich myśli i uczuć.

Dialog powinien kreować miejsce na słowa obojga ludzi, na ciszę oraz spotkanie dwóch nieśmiałych spojrzeń.

Para w kuchni

Afrodyzjak dla kobiet, który nie działa

Słowa pozostają puste kiedy nie są szczere, ani poparte czynami. Nie będzie spójności między tym co mówisz, a robisz. Wszystkie te słowa wypowiedziane z uczucia, czy innych motywów, ulotnią się i przepadną w nicość.

Kobiety są szczególnie wrażliwe. Brak spójności między słowami i uczuciami może wyrządzić im krzywdę. Sprawia, że myślimy iż uczucia, jakie skrywają te słowa nie są szczere. 

“Najlepszym afrodyzjakiem dla kobiet są słowa. Punkt G znajduje się w uszach. Ten kto szuka go niżej marnuje swój czas.”

-Isabel Allende-


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.