Ciąża - poczęcie i jej przebieg na pięknym nagraniu

Ciąża - poczęcie i jej przebieg na pięknym nagraniu

Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia, 2017

Ciąża to prawdziwy cud. Czucie serca bijącego wewnątrz ciebie jest doświadczeniem zarezerwowanym wyłącznie dla kobiet. Jednak dzięki zaawansowanym technologiom, cztery minuty wystarczą, aby wprowadzić nas do cudownego świata poczęcia i tworzenia ludzkiego życia.

Ciąża trwająca dziewięć miesięcy jest potrzebna jest do stworzenia prawdziwej duszy, maleńkiej osobowości. Aby stworzyć miniaturowe ciałko, które wprawi w wibracje setki dusz przez całe swoje życie. Istotę, która bez wątpienia zmieni świat w jakiś sposób.

Jeśli pomyślimy o tym przez chwilę, zdamy sobie sprawę, że jesteśmy wspaniałymi dziełami, które przychodzą na świat w drodze magicznego procesu jakim jest ciąża. Ponieważ jest to magia przyjrzenia się naturalnemu procesowi, przywilej, którego doświadczy każda osoba oglądająca ten film.

Zjednoczenie, które daje początek naszej egzystencji

Zespolenie, które tworzy następne życie, istnienie nowej istoty. Dlatego ten proces kończy się w jeszcze bardziej wspaniały sposób, niż mogłoby się wydawać w naszym codziennym życiu. Dwie komórki spotykają się i, dzięki wymianie, oferują światu dar: dziecko.

W związku z tym kobieta, źródło zapewniające egzystencję istocie mającej przyjść na świat, zaczyna doświadczać w swoim ciele wielu zmian. Wewnątrz niej rośnie anioł, anioł, który prawdopodobnie wywoła pojawienie się najgłębszej miłości, jaka kiedykolwiek istniała.

Dlatego ten film wideo, oferujący nam możliwość zrozumienia, jak powstajemy, jest niesamowitym hołdem dla naszej natury. To sprawia, że ​​czujemy się tak, jakby nie było nic cudowniejszego od poczęcia i życia. Życia, którego wszyscy jesteśmy uczestnikami, w ten czy inny sposób.

Dziecko trzymane w dłoniach.

Ciąża? Piękny proces, który tworzy bardzo silne więzi

Zwykle od momentu poczęcia istnieje piękna więź między matką a dzieckiem. A także między ojcem a małą istotką. Jest to naturalny mechanizm sprzyjający przetrwaniu gatunku.

Dziecko, pragnące żyć, będzie potrzebowało dorosłych, aby po jego urodzeniu zapewnili mu wsparcie i pożywienie. To stymuluje dorosłych do poszukiwania sposobu na zaspokojenie wszystkich jego potrzeb.

Już w życiu płodowym dowiadujemy się, jak się bawić, żywić, protestować, rozpoznawać nasze otoczenie i tworzyć więzi. W rzeczywistości natura, w całej swojej mądrości, daje dziecku zdolność rozpoznawania zapachu i głosu matki, nawet w momencie urodzenia.

Miłość matki zapewnia szósty zmysł, szczególny instynkt, który potrafi dawać miłość w każdej chwili przebudzenia. Jest to najlepszy podręcznik przetrwania dla matek i dzieci, które często korzystają ze swojego dodatkowego zmysłu. Nawet o tym nie myśląc, czerpią z niego miłość i poczucie bezpieczeństwa.

Ciąża - matka i dziecko trzymane w dłoniach.

Miłość między rodzicami a dziećmi jest tak silną i unikalną więzią, że przekracza wszystkie bariery. Jest to rodzaj miłości, która rozwija się coraz mocniej każdego dnia.

Nie ma ograniczeń ani warunków i jest zawsze oferowana bezinteresownie. Ponieważ zaczynasz kochać swoje dziecko w ciągu dziewięciu miesięcy ciąży w tak szczególny, słodki i intensywny sposób, że nie da się to porównać z czymkolwiek innym.

Ten film przywołuje myśl, że poczęcie daje początek ogromnej miłości. Daje początek magii w tym fantastycznym tworze, jakim jest życie. Sprawia, że dostajemy gęsiej skórki z przejęcia. Wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Ponieważ moment poczęcia jest magią naszego świata.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.