Zrozum swoje błędy i żyj na nowo!

Zrozum swoje błędy i żyj na nowo!

Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca, 2017

Bez wątpienia wraz z upływającym czasem i dojrzewaniem, nauczyłeś się, że żyjemy w społeczeństwie, gdzie ludzie zmuszani są do tego, by postrzegać swoje błędy jako coś “negatywnego”. To sprawia, że za każdym razem, kiedy popełniamy błędy w naszym codziennym życiu, czujemy się winni.

Jeżeli nadal nie myślisz, że błędy to lekcje życia w przebraniu, pozwól, że Ci wyjaśnimy jak korzystnie mogą one wpływać na tak wrażliwych i wyjątkowych ludzi, jak my.

Błędy pomagają Ci w samorozwoju

dziewczyna na łące

Twoje osobiste błędy oraz rzeczy, które uważasz za swoje wady, są właściwie następnymi krokami, które pozwalają Ci rozwinąć oraz ukształtować Twoje życie.

Dlaczego? Ponieważ ofiarowują Ci drobne wskazówki po drodze i wraz z ich przezwyciężaniem pomagają Ci iść do przodu i budować życie.

Nagroda, jaką dzięki temu otrzymasz? To dar wiedzy jak stawić czoła każdej przeszkodzie, która staje na Twojej drodze, w sposób pozytywny i skuteczny.

Wraz z upływem czasu uczymy się, że pracując nad rozwojem osobistym przechodzimy przez transformację “przed” oraz “po”.

To “przed” oznacza to, kim byłeś kiedyś, zanim popełniałeś błędy, które Cię dręczyły oraz warunkowały. “Po” obejmuje osobę, która mieszka w Tobie dzisiaj, która czuje się winna temu, że popełniła te błędy. I z tego powodu wpadasz w depresję i nie widzisz powodów do cieszenia się życiem.

Zastanów się przez kilka minut i pomyśl o osobie, którą byłeś przed tym, jak popełniłeś dane błędy, pozwól sobie na pytania dotyczące rzeczy, które ograniczyły Cię w tamtym momencie. Odkryj również, jak to na Ciebie wpłynęło. To mury, które musisz przeskoczyć, aby ruszyć do przodu i stać się lepszą osobą.

Odzyskaj swoje życie

Kiedy zastanawiasz się nad historią swojego życia, możesz zauważyć jeden ważny szczegół: Twoje serce błaga Cię, abyś przejął kontrolę nad swoim życiem, nad własną egzystencją.

Wysyła Ci wiadomość, że już czas powrócić do osoby, którą byłeś zanim popełniłeś te błędy: marzycielem bez żadnych barier czy ograniczeń. Powrót do swojej świetności, osoby, która kreuje własne piękno…Oto czego pragnie Twoje serce.

Popełnianie błędów oraz niepewność są naturalną częścią życia. Pamiętaj, że wszystko posiada swoją pozytywną stronę oraz wielki potencjał, aby dać ważną lekcję życia. Konsekwencje płynące z błędów nie mają przy tym znaczenia.

Oto jak stajesz się świadomy swoich własnych ograniczeń jako człowiek. Zaczynasz zdawać sobie sprawę, że tworzysz jedność ze światem. Wiesz, że nie jesteś sam i czujesz potrzebę dzielenia się, słuchania oraz współodczuwania ze wszystkimi wokół Ciebie.

Musisz się poddać testowi: postaw sobie wyzwanie przezwyciężenia swoich nieszczęść. Zrozum to doświadczenie, rozbierz je z wszystkiego, co negatywne, uczyń je pozytywną częścią siebie.

radość - pokonaj swoje błędy

Zrozum swoje błędy

Całkowite zrozumienie swoich błędów pozwoli Ci na pogodzenie się z nimi i w konsekwencji zdobycie siły na przemienienie wszystkiego, co robisz w coś wspaniałego.

Odzyskaj moc na bycie w jednym miejscu, gdzie nikt nie może Cię zranić oraz gdzie decyzje, które podejmujesz są Twoimi decyzjami, które płyną z głębi serca, bez osądzania i emocjonalnego wstrząsu.

Przychodzi czas, kiedy z tego wszystkiego ośmielasz się odzyskać życie, wyciągnąć je z najgłębszej, najczystszej części Ciebie. Z jednym życzeniem: aby być sobą, czuć się spełnionym oraz pogodzonym ze swoim “ja”.

Jeżeli to właśnie to, co czujesz oraz tą nieustraszoną bezwarunkową miłość, pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko jest tego warte. Jesteśmy tak bardzo tego warci.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.