Tęsknisz za mną? Nie mów o tym, ale powiedz kiedy możemy się spotkać

Tęsknisz za mną? Nie mów o tym, ale powiedz kiedy możemy się spotkać

Ostatnia aktualizacja: 09 grudnia, 2017

Nie ma sensu mówienie mi, że tęsknisz za mną, że chcesz spędzić ze mną trochę czasu, że brakuje ci chwil, które spędziliśmy razem, że zbyt długo się nie widzieliśmy… Po prostu powiedz mi gdzie i kiedy chcesz się spotkać! Jeśli nie poświęcisz mi trochę czasu, to wszystko, co mówisz, to będą tylko puste słowa.

Jeśli nie możesz znaleźć chwili, by się nią ze mną podzielić, być może tak naprawdę wcale nie tęsknisz za mną. Może zdecydowałaś się kontynuować własne życie i zapomnieć o przyjaźni lub miłości, która nas łączyła. Jeśli nie możesz mi poświęcić ani chwili, nie mów mi, że tęsknisz za mną, bo to nieprawda.

“Nie wiem dlaczego, ale dzisiaj odkryłem, że za tobą tęsknię, tęsknię za twoją obecnością. Ktoś powiedział, że zapomnienie jest pełne wspomnień”

-Mario Benedetti-

Tęsknię za Tobą

Byłaś częścią mojego życia i chociaż nie jesteś już obok mnie a nasz związek nie jest już taki sam, nie mogę nic na to poradzić – tęsknię za tobą. Pamiętam dni, które spędzaliśmy wspólnie, a którymi już nie będziemy się ponownie cieszyć. Ale mogą nadejść inne dni, inne chwile, które możemy wspólnie stworzyć.

Kobieta w kolorze fioletu.

Tęsknię za tym, jak wyglądałaś, kiedy wiedziałaś, o czym myślę, kiedy byłem o coś zły a ty już znałaś przyczynę. Tęsknię za tym jak mówiłem ci dobranoc, nawet jeśli byłaś tysiące kilometrów ode mnie i dla ciebie to wciąż był dzień.

Chciałbym cię znowu zobaczyć, chociaż minęło dużo czasu, zawsze myślę o tobie, chcę znów spojrzeć ci w oczy i zobaczyć, że zawsze byłaś blisko, że myślałaś o mnie, że martwisz się, jak się czuję.

Jak nauczyć się pokonywać tęsknotę

Tęsknota jest bardzo ludzkim uczuciem, które może pojawić się w wielu sytuacjach. Może nam brakować przyjaciela, który zamieszkał w innym kraju, ponieważ wiemy, że nie będziemy mogli dzielić wspólnie wielu rzeczy i doświadczeń. Jednak cieszymy się, że on jest szczęśliwy i podąża za swoim przeznaczeniem. Związek może się zmienić, ale jeśli kontakt zostanie utrzymany, przyjaźń będzie trwała.

Kiedy przeżywamy zerwanie związku, normalne jest, że przechodzimy od początkowego stanu urazy w stosunku do drugiej osoby, do nadmiernego idealizowana związku i naszej wizji partnera. Ale musimy przezwyciężyć tę nostalgię i uświadomić sobie, że jeśli ta osoba nie chce już być w naszym życiu to musimy to uszanować.

“Najgorszym sposobem, aby za kimś tęsknić jest siedzieć obok tej osoby i wiedzieć, że nigdy nie będzie już twoja”

Gabriel Garcia Marquez

Para ludzi.

Ale możemy również tęsknić za ludźmi, którzy odeszli już z tego świata. Za naszym dzieciństwem lub miejscami, w których spędzaliśmy czas, a których nie możemy zobaczyć ponownie, ponieważ już nie istnieją. Mimo to wciąż pozostają w naszej pamięci. Są to piękne wspomnienia, które pielęgnujemy jak najdroższy skarb, a uczucie nostalgii wypełnia nasz umysł przyjemnymi wspomnieniami.

Ta nostalgia nie zawsze może być częścią naszego życia, ponieważ musimy nadal cieszyć się wszystkimi drobiazgami jakie są tu i teraz. Tęsknotę pokonuje się, wypełniając swój czas, ciesząc się ludźmi, którzy nas kochają i sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Pomyśl o wszystkich dobrych rzeczach, które masz w swoim życiu, o wszystkim, co cenisz i o tych wszystkich ludziach, którzy są po twojej stronie i naprawdę za tobą tęsknią.

Tęsknisz za mną? Powiedz mi, gdzie i kiedy możemy się zobaczyć

Każdego dnia zapisuj na kartce wszystkie dobre rzeczy, które ci się przytrafiają, wszystko, co cię uszczęśliwiło, a potem przeczytaj i pamiętaj o nich w chwilach przygnębienia. Nie dopuść, by dopadł cię smutek, wyjdź i ciesz się życiem – masz tylko jedno! Zapomnij o tych, którzy zapomnieli o tobie i nie poświęcaj im czasu, na który zresztą nie zasługują. Partner lub przyjaciel, który naprawdę za tobą tęskni zawsze cię odnajdzie.

Tęsknisz za mną? Dziewczyna i jej złamane serce.

Nie ma znaczenia, czy tylko na chwilę, czy na kilka dni. Powiedz mi, gdzie i kiedy się zobaczymy, a ja przyjdę i podzielę się z tobą czasem. Jeśli mnie odszukasz, jeśli napiszesz do mnie. Jeśli chcesz wiedzieć co u mnie słychać, to będę wiedział, że naprawdę za mną tęsknisz. Wówczas czas nie ma znaczenia.

Zrozumiem, że ​​to była tylko chwila zapomnienia, którą pokonaliśmy dzięki naszej miłości i uczuciu. Powiedz mi, gdzie i kiedy możemy się spotkać. Podaj miejsce i czas, a ja tam będę, spojrzę ci w oczy i będę wiedział, że zawsze tam byłaś.

“Kiedy ktoś potrząśnie szufladą wspomnień, to wspomnienia w końcu potrząsną i nim”

Andrés Castuera-Micher


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.