Thumb Author Sofía Gimbert

Sofía Gimbert

Psycholog


Psycholog i ekspert ds. marketingu cyfrowego. Uzyskała tytuł magistra w zakresie aktualizacji interwencji psychologicznych i zdrowia psychicznego na UDIMA, a obecnie studiuje na wydziale ogólnej psychologii zdrowia na UNIR. Jest Uniwersyteckim Specjalistą Neuromarketingu. Współpracowała również przy różnych projektach związanych z marketingiem cyfrowym.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Loyola Andalucía (2019). Specjalizuje się w traumie, przywiązaniu i dysocjacji, uzyskała również poziom I EMDR i różne zaawansowane kursy szkoleniowe akredytowane przez EMDR Europe. Specjalizuje się też w Terapii IFS (terapia systemów wewnętrznych rodzin). Ponadto jest ekspertem w dziedzinie zaburzeń osobowości (UDIMA, 2021), posiada tytuł magistra interwencji psychologicznej i zdrowia psychicznego na Uniwersytecie Odległość w Madrycie (2020) i obecnie kończy studia magisterskie z ogólnej psychologii zdrowia (UNIR).

Swoje umiejętności jako psycholog rozwijała w gabinetach psychologicznych, takich jak Centro Limis, psychoterapia i osobowość, Ementis Málaga, oddział uzależnień i narkomanii Instytutu Opieki Społecznej w Kordobie oraz centrum Futuro Singular dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Oprócz psychologii, jej wielką pasją jest marketing, obszar, w którym równolegle praktykuje od ponad 5 lat. W tym obszarze pracowała jako specjalista ds. mediów społecznościowych, konsultant SEO, menedżer ds. społeczności, menedżer ds. marketingu i komunikacji oraz pisarka. Jej wykształcenie psychologiczne wraz z doświadczeniem i wiedzą w zakresie marketingu cyfrowego pozwoliło jej zgłębić obszary neuromarketingu.


Ostatnie artykuły