Obiecuję, że będę Cię kochać. Zaopiekuje się Tobą na zawsze

Miłość to coś więcej niż uczucie, to decyzja. Dlatego jej kultywowanie wymaga zaangażowania, determinacji i pragnień.
Obiecuję, że będę Cię kochać. Zaopiekuje się Tobą na zawsze
Adriana Díez

Napisane i zweryfikowane przez psycholog Adriana Díez.

Ostatnia aktualizacja: 10 kwietnia, 2024

Obiecuję, że zaopiekuję się Tobą i sprawię, że się uśmiechniesz. Obiecuję dać Ci miłość i przysięgam, że nigdy nie sprawię, że poczujesz się samotna. Obiecuję, że będę blisko Ciebie, nawet jeśli dzielą nas setki kilometrów. Obiecuję wziąć Cię za rękę za każdym razem, gdy zadrżysz i zaoferować Ci przytulenie, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Chcę ofiarować Ci miłość i chcę, żebyś to poczuła – by rozproszyły się Twoje lęki i wątpliwości. Chcę, abyśmy trzymali się mocno, bez względu na to, co może nadejść, ponieważ moją obietnicą jest kochać Cię. Chcę być obok Ciebie. Chcę, żebyś czuła, że jestem w pobliżu.

Obiecuję śpiewać w sposób, który sprawi, że ​​Twój uśmiech rozświetli twarz i całować Twoje rany. Obiecuję, że zapomnisz, że byłaś sama i poczujesz, iż wszystko zaczyna się od nowa wraz z każdym zamknięciem oczu. Chcę dać Ci to wszystko. Chcę Cię uszczęśliwić. Jeśli mi pozwolisz, obiecuję spróbować robić to każdego dnia.

Nie będę prosić o nic więcej, jeśli obiecasz mi to samo. Nie będę prosić cię o wymazanie przeszłości. To właśnie sprawia, że ​​jesteś tym kim jesteś i kocham Cię za to, ponieważ to Ty. Nie będę Cię prosić, żebyś rezygnował z siebie w imię “my”. Ale wciąż mam nadzieję, że będziesz chciała, abym był częścią twojego “ja”.

Para o zachodzie słońca.

Ty i ja, i wszystko co tworzymy razem

Dwie osoby razem zawsze będą czymś więcej niż jednością. Dwie osoby łączą się, by stworzyć coś większego niż suma ich części. Nigdy nie będziemy tylko jeden + jeden.

Będę dojrzewał i przyjmę jak swoje te rzeczy, których pragniesz. Nigdy nie pozwolę, by zabrakło jednej części równania. Jeśli kiedykolwiek poczujesz się tak, po prostu mi powiedz, ponieważ wiesz, że będę obok. Chodzi o to, że czasami lubię się ukrywać, by widzieć jak nadchodzisz. Obiecuję zrobić to wszystko, jeśli zdecydujesz się wziąć mnie za rękę. Matematykę możemy odłożyć na później.

Myślę, że wygraliśmy i teraz nadeszła nasza kolej. Naprawdę chcę Ci obiecać wszystko i być zakochanym. Chcę dać Ci miłość i dowiedzieć się więcej o Tobie. Chcę Cię uścisnąć i poznać każdy najmniejszy szczegół, który sprawia, że ​​jesteś wyjątkowa. Chcę wiedzieć, o czym marzysz, czego chcesz i dokąd chcesz uciec. Bo jeśli mi pozwolisz, pójdę z Tobą.

Para trzymająca się za ręce.

Obiecuję być sobą

Będę sobą na każdym kroku, nawet jeśli Ci się nie spodoba. Będę nadal sobą i będę robił wszystko po swojemu. Ponieważ nawet, gdy okaże sobie miłość własną, pozostanie jej jeszcze mnóstwo dla Ciebie.

Więc obiecuję ofiarować Ci ją zwiniętą w kokardkę niczym prezent. Pozwól mi być osobą, która sprawia, że ​​się śmiejesz, osobą, która śpi obok Ciebie. Pozwól mi być tym, kto Cię wysłucha i obejmuje.

Obiecuję zrobić to wszystko, bo sprawiasz, że jestem lepszy. Moje oczy błyszczą się, kiedy mówię do Ciebie i nie mogę oderwać od Ciebie wzroku. Obiecuję, że zrobię to wszystko, ponieważ zawsze jesteś w moim umyśle.

Zawsze mnie uspokajasz, że wszystko będzie w porządku. Mówisz, że jeśli naprawdę spróbujemy, możemy dotrzeć wszędzie. Jeśli szanujemy się nawzajem, nie będzie pośpiechu i żadnych wątpliwości. Na koniec mówisz, że jeśli teraz się kochamy, zawsze będziemy mogli się kochać – jeszcze bardziej.

Obiecuję dać Ci miłość. Rozwiążę wszystko, co Cię powstrzymuje i sprawię, że będziesz wolna. Już zbyt długo chodziliśmy dookoła siebie na paluszkach. Czas cieszyć się naszą nagrodą i dlatego chcę Ci obiecać te wszystkie rzeczy.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.