Miłość nie wymazuje przeszłości, ale zmienia przyszłość

Miłość nie wymazuje przeszłości, ale zmienia przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia, 2018

Nie ma znaczenia ile błędów popełniłeś lub ile razy twoje serce zostało złamane. Największym błędem byłoby przestać próbować kochać. Nie możemy wymazać przeszłości, ale wspomnienia te mogą być swego rodzaju ostrzeżeniem na wszystko to, co może przynieść za sobą przyszłość. A jeśli spojrzymy w przyszłość, zobaczymy, że jest tak wiele możliwości. Nie pozwól aby porażki poniesione w miłości uniemożliwiły Ci odnalezienie jej ponownie. Nie lekceważ uzdrawiającej mocy miłości. Miłość może zmienić Twoją przyszłość.

Podejmij ryzyko, otwórz swoje serce ponownie gdy poczujesz, że rany się zagoiły. Zawsze możesz zmienić swoją perspektywę i punkt widzenia na świat. Nie przestawaj próbować. Zawsze uważaj na siebie i idź za tym co czyni cię szczęśliwym. A kiedy już to zdobędziesz, pielęgnuj to. Nie ma nic lepszego niż miłość.

Nie zapominaj: tylko wtedy rany przeszłości się zagoją i będziesz mógł zobaczyć lepszą przyszłość. Dlatego staraj się wypełnić swój emocjonalny plecak doświadczeniami, które sprawiają, że pniesz się w górę zamiast lęków, które Cię powstrzymują.

Uzdrawiająca moc miłości

Wierzysz w uzdrawiającą moc miłości? Czy miłość uzdrawia wszystkich? Może tak, może nie. Kto to wie? Ale jednego możesz być pewien, że jeśli nie spróbujesz nigdy się nie dowiesz. Tak wielu ludzi ukrywa się i zamyka bojąc się demonów przeszłości i myśląc, że rzeczy nigdy się nie zmienią.

Inni rozczarowali się ponieważ zostali zranieni. Ale jeśli będziemy tak postępowali, nigdy nie doświadczymy uzdrawiającej mocy miłości. Jeśli unikasz miłości ze względu na niepowodzenia z przeszłości wtedy te będą one ciągle żyły.

serce na dłoni

Prawdopodobnie nie to będzie łatwe. Im więcej masz na swoim koncie negatywnych doświadczeń, tym grubsza staje się twoja skorupa. Może to wymagać wielu działań, aby się przez nią przedrzeć. Nie wątp jednak. Gojenie ran wymaga czasu. Ważne jest, abyś zdawał sobie z tego sprawę, dbał o siebie i nie karcił się.

Z czasem nowe możliwości pojawią się na Twojej drodze o ile jesteś cierpliwy i otwarty. Miłość też tam jest. Uzdrawiająca moc miłości czeka na Ciebie. Każdy może ją znaleźć na swój własny sposób, czy to w innych ludziach, czy w innych miejscach.

To nie musi być uczucie do partnera; miłość do muzyki może także sprawić, że uwierzymy w inną przyszłość. A co z miłością do dzieci, przyjaciół i dziwnych nowych miejsc? Tylko Ty wiesz jaki rodzaj miłości sprawi, że będziesz inaczej postrzegał przyszłość.

Miłość oznacza zrozumienie przeszłości

Kiedy już ją znajdziesz i poczujesz się zobowiązany do jej pielęgnowania, ważne jest, abyś wiedział, że nie chodzi tylko o jej pragnienie; ty też musisz to zrozumieć. Każda osoba ma swoją własną historię, a niektórzy potrzebują więcej czasu niż inni.

Miłość nie wymazuje przeszłości, ale daje możliwość pomalowania czegoś nowego takimi kolorami jakimi ty sam chcesz. Jesteś artystą.

przytuając się para

Nosisz ślady przeszłości ze sobą i to one sprawiają, że jesteś kim jesteś. Jednak masz szansę nadać im nowe znaczenie i wykorzystać je na swoją korzyść. Nie pozwól aby przeszłość była jedyną rzeczą, która Cię definiuje.

Szukaj nowych możliwości. Próbuj je zrozumieć i nie wahaj się spróbować ponownie. Miłość może nie wymaże tego przez co przeszedłeś, ale na pewno nada nowe znaczenie Twojej przyszłości.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.