Twoja stałość w świecie pełnym ciągłych zmian

Twoja stałość w świecie pełnym ciągłych zmian

Ostatnia aktualizacja: 05 października, 2017

Twoja stałość jest czymś nieocenionym w świecie, w którym stale się coś zmienia. Dzięki Twojej przyjaźni zawsze mogę mnożyć moją radość i znaleźć ukojenie w trudnościach, które pod jej wpływem wydają się jakby mniejsze. Twoja stałość jest godna uwagi i podziwu. Dziękuję.

Należysz do tych osób, których brak powoduje wyrwę w sercu. Jest tak dlatego, że Twoja stałość ukazuje się w tym, że świat się zmienia, a Twoje wartości wciąż pozostają na swoim miejscu takie jak były.

Twoja stałość jest tym, co dodaje mi pewności

Dziękuję za to, że jesteś przy mnie niezależnie od tego, czy wszystko układa się według planu. Twoja stałość sprawia, że choć czas przemija, Twoja wartość wzrasta.

Być może to, co zauważam to fakt, że jesteś moim impulsem o jeden rok dłużej, a jednak upływa ich wiele. Sprawiasz, że chciałabym Ci podziękować za to, że przypominasz mi dawne złudzenia i niewinność z czasów, gdy dopiero się poznawaliśmy.

Dziękuję, że widzisz we mnie wolę walki i jesteś przykładem właśnie wtedy, gdy dla mnie wszystko dookoła zdaje się być takie straszne. Dziękuję za Twą przyjaźń i za wszystko co nas łączy. Za to, że kiedy inni stają przeciwko mnie, Ty zawsze okazujesz się być moim asem w rękawie.

Jesteś moją inspiracją, moim oddechem

Dziękuję Ci również za to, że stale mnie inspirujesz, jesteś moim oddechem, bez względu na wszystko, krokiem, który warto postawić. Choćbym się pomyliła, nadal pozostaję spokojna, bo wiem dobrze, że nigdy mnie nie opuścisz. Cieszę się, że rozumiesz, że popełnione błędy zawsze można naprawić.

Objęcie - Twoja stałość

Nasze życia skrzyżowały się i choć teraz płyną równolegle, to jeśli nadamy im odpowiedni kierunek, znów będą się mogły skrzyżować. Być może poddając je transformacji liniowej i dodając to, co nas łączy i mnożąc to, co jeszcze przed nami, jesteśmy jeszcze bliżej, niż nam się wydaje.

Dziękuję za to, że dzięki Tobie doskonale teraz rozumiem, że dwie osoby tworzą jeden świat, a jedna osoba stanowi wyłącznie połowę zupełnej całości. To właśnie jest równanie, które sprawia, że matematyka staje się zupełnie bezużyteczna.

Rzeczywista przyjaźń stanowi bowiem wzór, konstrukcję, którą tylko te dwie osoby obejmują umysłem i potrafią w pełni zrozumieć i wytłumaczyć.

Cieszę się z tego, że mogę liczyć na stałe wsparcie i nie może tego zmienić nawet czas. Nasza jedność jest wyjątkowa, nie tak łatwa do zrozumienia przez otaczające nas osoby. Dziękuję za zrozumienie tej przyciągającej siły, która połączyła nas w trudnościach, i która teraz jest stała pomimo zmieniających się problemów.

Twoja stałość i moja stałość łączą nas w przyjaźni

Stałe w naszym życiu jest to, że jesteśmy przyjaciółmi. W zmieniającym się stale wirującym wszechświecie można znaleźć coś stałego. Twoje wsparcie, które pozostanie zawsze bezcenne, którego nie zmienią żadne trudności czy przeszkody.

Połączenie, które zaczęło się od zwykłego przypadku, zupełnie jakby w grze w kości przypadek zawsze sprawiał, że wypadnie para pozwalając nam po raz kolejny wyjść zwycięsko.

Dziękuję, że przypominasz mi, że prawie wszystko da się osiągnąć, że tylko ten, kto robi nieco więcej, niż pozwalają mu siły, zbliży się do granic swoich możliwości. Za nauczenie mnie, że wszystko się może zmienić, praca, dom czy miasto, ale ponad tym wszystkim zawsze pozostanie nasza jedność.

Nasza przyjaźń nie podlega limitom, jest stała niezależnie od wszystkich zmiennych, które mogą w jakiś sposób wystąpić.

Dwa kubki z pozytywną emotikonką

Jednak, co najważniejsze, chcę Ci podziękować za to, że codziennie aktualizujesz mnie do lepszej wersji. Robisz to podając mi rękę w tym, co muszę jeszcze zmienić, a także w tym, co w życiu zalega posklejane niczym patchworkowe dzieło.

Pomyśl, że jestem lepsza dzięki temu, co płynie od Ciebie, dzięki radom, których zawsze mi udzielasz. Jestem lepsza, bo mnie wysłuchujesz, a później pomagasz zmienić na lepsze wszystko to, co jeszcze da się poprawić.

Jednakże jestem lepsza przede wszystkim dlatego, że nauczyłeś mnie egoistyczne życie w pojedynkę uniemożliwia dzielenie się z innymi. Wiedz, że dzięki Tobie nauczyłam się, że lepsze jest to, co nasze, niż to, co moje.

Pamiętaj, że różnica między chęcią i możnością uwidacznia się w wierze. Że wątpliwości we wkładane wysiłki są na życiowej drodze czymś normalnym. Zwłaszcza kiedy jesteś słabszy chcę, żebyś pamiętał, że zawsze możesz na mnie liczyć. Pomogę Ci znieść to, że nie wszystkie marzenia mogły się spełnić.

Będę u Twego boku robiąc dla Ciebie to, co Ty od zawsze robiłeś dla mnie.


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.