Każda kobieta cechująca się odwagą musi to wiedzieć

Każda kobieta cechująca się odwagą musi to wiedzieć

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca, 2017

Nasz dzisiejszy artykuł jest przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Tak, wiemy doskonale, że czyta go właśnie dzielna i odważna kobieta. To prawdziwy wojownik, który zmaga się z tym, co przynosi każdy nowy dzień. A jednocześnie nosi na twarzy swój uśmiech jak proporzec.

To właśnie ta kobieta, której oczy są świadectwem siły. Jej oczy przekazują jednocześnie jej spojrzenie na świat, czułość, jaką odczuwa wobec życia i wobec wszystkich wokół niej.

Te słowa dedykujemy dzisiaj właśnie wam. Przede wszystkim dlatego, że nikt inny nie wie, jak wykorzystać każdą kolejną bitwę, aby nabrać sił do walki z nadciągającą burzą. Dziś Cię w pełni podziwiamy, ponieważ tylko Ty potrafisz zobaczyć światło, gdy wokół wszystkich nas pojawia się ciemność.

Nasze słowa są dziś przeznaczone tylko dla Ciebie. Mamy nadzieję, że pozwolą Ci zapamiętać to, że niezależnie od okoliczności, zawsze będziesz pełna miłości, odwagi i wielkości.

Kobieta z wyrazem zaciętości na twarzy i postawą pełną odwagi

Znamy doskonale wyraz twarzy tych wszystkich dzielnych kobiet, które walczą, aby rozpocząć każdy dzień z uśmiechem. I to nawet mimo tego, że doskonale zdają sobie sprawę z wiszącego nad nimi przerażającego widma, jakim jest nowotwór. Ich spojrzenie jest nacechowane odwagą, przepełnione siłą.

To właśnie ono sprawia, że widać po nim, że ich życie może być naprawdę trudne. Ale jednocześnie w ten sam sposób udowadniają swojemu otoczeniu, że naprawdę warto żyć.

Taka kobieta jest odważna nie dlatego, że jest po prostu nieustraszona. Wynika to przede wszystkim z tego, że mimo tego strachu, zdecydowała się kroczyć się naprzód. Dla niej taka walka o każdy krok stała się rutynowym, codziennym zadaniem. Do tego sprowadzają się wszystkie jej działania, czy też cała opracowana w pocie czoła strategia.

Różowa wstążka

Dzień po dniu taka kobieta zwiększa swoje wysiłki i chęć do życia, a to także znajduje swoje odzwierciedlenie we wszystkich wokół niej, w całym jej otoczeniu. W ten sposób nauczyła się nieść przed sobą światło na każdym poziomie trudności, czy też mimo trwającej wokół burzy.

Kobieta taka jest wręcz uzbrojona w odwagę. Wykorzystała wszystkie przeciwności losu, aby utkać z nich swoją zbroję. Po prostu zakłada ona, że stanowi to przydatne narzędzie biorące czynny udział w walce z rakiem. Bez wątpienia jest ona odważna i niezwykle dzielna. Jej wielkość nie tkwi jednak wyłącznie w jej bojowym i pełnym energii nastawieniu.

Godna uwagi jest przede wszystkim jej zdolność do ciągłego rozwoju osobistego i samodoskonalenia się. Ponieważ wie ona jak zebrać całą swoją wewnętrzną siłę i potencjał, a następnie przeznaczyć te cechy do kontynuowania podróży przez życie i nie poddawać się przeciwnościom losu.

W każdej słabości można znaleźć możliwość budowania siły.

Opisywana kobieta ma twarz, której wyraz w zasadzie mówi wszystko. Jedno spojrzenie wystarczy, aby powiedzieć, że mimo strachu, niepewności i okazjonalnego cierpienia będzie ona chciała dostać od życia wszystko, co tylko zechce.

Może to być babcia, matka, córka, przyjaciółka, wojowniczka, stereotypowa ubrana w różowe fatałaszki księżniczka, czy też jakakolwiek inna kobieta, która wykorzystuje swoją siłę jako tarczę, a swoją postawę jako zbroję.

W jej oczach lśni odwaga, a wyprostowane plecy zdradzają motywację do działania. Możemy uzyskać od niej wiele cennych lekcji. Taka kobieta jest naprawdę znakomitym nauczycielem.

Przyjaciółki

Kobieta zdecydowana, wolna, odważna, energiczna. Ale czasem również jej zdarza się, że upada. W jej uśmiechu może pojawić się smutek. Może ona utracić wolę walki, stać się milcząca, a strach jest w stanie przejąć nad nią władzę. Zapomina ona wtedy o tym, że jej wnętrze jest przepełnione siłą.

Nadal pozostaje ona jednak znakomita, szczególnie jeśli chodzi o wydobywanie ukrytych rezerw energii na zewnątrz. Dlatego to, co możemy zrobić, żeby choć trochę pomóc każdej z nich, to dbanie o nie, podziwianie ich, dziękowanie im za wszystko i po prostu kochanie ich. Musimy towarzyszyć im przez cały okres ich walki z chorobą i pomóc im, gdy tego potrzebują.

Czy w Twoim życiu jest taka kobieta? Jeśli tak, to przytul ją z całej siły tak, żeby zdała sobie sprawę z tego, że nie jest sama na tym świecie. Że ma u swego boku towarzysza, który codziennie będzie wspierał ją w jej walce. Dzięki temu będziemy w stanie zrozumieć zarówno powody ich okresowego milczenia, jak i stopień ich wrażliwości na życie zewnętrzne.

Do wszystkich kobiet, które walczą każdego dnia

A teraz coś specjalnie dla Ciebie. Jeśli jesteś kobietą, która codziennie musi i chce walczyć, wysłuchaj następujących słów:

“Podziwiam Twój hart ducha, Twoją zdolność do odrodzenia się i zdobywania siły każdego kolejnego dnia. Podziwiam Twoją wolę, pozwalającą Ci wstać na nogi i iść dalej. Podziwiam Twój potencjał, który umożliwia Ci ruszenie do przodu. Podziwiam Twoją podróż. Jesteś silna, wspaniała i piękna.

Jesteś pełna odwagi, miłości i życia. Twoje oczy pokazują Twoją walkę, a Twój uśmiech potrafi napędzać z powodzeniem każdy kolejny dzień. Ty jako kobieta jesteś przykładem, za którym należy podążać krok w krok, prawdziwym nauczycielem.

Może on pojawić się w Twoim życiu bez ostrzeżenia, bez pytania o pozwolenie do zamieszkania w Tobie. Strach może się zalęgnąć w Twoim umyśle, a niepewność może od tej pory stać się Twoim nieodłącznym towarzyszem.

Ale dzięki swojej odwadze, wewnętrznej sile i woli walki nauczyłaś się już dawno temu, jak znaleźć promyk światła pośród ogarniającej wszystko ciemności.

Nikt nie wie, jak bardzo to boli, ani nie zna tego strachu, który zagnieździł się w Tobie. Nikt nie wie, jak się czujesz i co myślisz. Musisz jednak pamiętać o tym, kim jesteś i gdzie możesz dalej pójść. Pamiętaj o swojej wewnętrznej sile i całym swoim potencjale. Możesz po prostu kontynuować podróż własną drogą. “


Ten tekst jest oferowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie zastępuje konsultacji z profesjonalistą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze swoim specjalistą.