Thumb Author María Betancur

María Betancur

Psycholog


Psycholog kliniczny z ponad 13-letnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzi własną prywatną praktykę, w której rozwija swoje terapie w oparciu o model poznawczo-behawioralny. Współpracowała z programami rządowymi, klinikami psychiatrycznymi i ośrodkami odnowy biologicznej na wyższych uczelniach. Wyspecjalizowała się w zarządzaniu kryzysami emocjonalnymi, obszarem, który zastosowała wobec byłych żołnierzy w Kolumbii.

O autorze

Ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Pereira (2009). Posiada również tytuł specjalisty Psychologii Klinicznej na Katolickim Uniwersytecie Kolumbii (2013). Uczestniczyła w projektach szkoleniowych z zakresu zarządzania kryzysem emocjonalnym i ryzykiem samobójstwa oraz terapii akceptacji i zaangażowania. Numer uczelni: legitymacja zawodowa 109082

Posiada 13-letnie doświadczenie jako psycholog specjalizujący się w obszarze klinicznym z podejściem poznawczo-behawioralnym. Pracowała w szpitalach psychiatrycznych, programach rządowych z dziećmi i weteranami oraz w uniwersyteckich centrach odnowy biologicznej. Wykładała na różnych programach studiów licencjackich i magisterskich z psychologii na uniwersytetach w Kolumbii. Obecnie pracuje w swojej prywatnej praktyce. Jej hobby to czytanie, pisanie i podróże.


Ostatnie artykuły