Thumb Author María Betancur

María Betancur

Psycholog


Psychologklinicznyzponad13-letnimdoświadczeniemzawodowym.Prowadziwłasnąprywatnąpraktykę,wktórejrozwijaswojeterapiewoparciuomodelpoznawczo-behawioralny.Współpracowałazprogramamirządowymi,klinikamipsychiatrycznymiiośrodkamiodnowybiologicznejnawyższychuczelniach.Wyspecjalizowałasięwzarządzaniukryzysamiemocjonalnymi,obszarem,któryzastosowaławobecbyłychżołnierzywKolumbii.

O autorze

Ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Pereira (2009). Posiada również tytuł specjalisty Psychologii Klinicznej na Katolickim Uniwersytecie Kolumbii (2013). Uczestniczyła w projektach szkoleniowych z zakresu zarządzania kryzysem emocjonalnym i ryzykiem samobójstwa oraz terapii akceptacji i zaangażowania. Numer uczelni: legitymacja zawodowa 109082

Posiada 13-letnie doświadczenie jako psycholog specjalizujący się w obszarze klinicznym z podejściem poznawczo-behawioralnym. Pracowała w szpitalach psychiatrycznych, programach rządowych z dziećmi i weteranami oraz w uniwersyteckich centrach odnowy biologicznej. Wykładała na różnych programach studiów licencjackich i magisterskich z psychologii na uniwersytetach w Kolumbii. Obecnie pracuje w swojej prywatnej praktyce. Jej hobby to czytanie, pisanie i podróże.


Ostatnie artykuły