Thumb Author Álvaro Cabezuelo

Álvaro Cabezuelo

Psycholog


Psycholog i profesor akademicki. Ukończył studia magisterskie z psychologii klinicznej dorosłych oraz studia magisterskie z Social Media i Community Manager. Jego kariera zawodowa była zorientowana na tę ostatnią specjalizację, ponieważ pracował jako menedżer sieci społecznościowych, profesor nadzwyczajny marketingu i reklamy, menedżer treści i komunikacji. Współpracuje również w programach przeciwko nękaniu w Internecie.

O autorze

Ukończył psychologię na Uniwersytecie w Granadzie i uzyskał tytuły magistra psychologii klinicznej w klinice psychologii Aarona Becka, magistra komunikacji poprzez sieci społecznościowe, a także studiował marketing na Uniwersytecie Complutense w Madrycie.

Odpowiadał za Dział Social Media Doctor Trece (Agencja Komunikacji i Marketingu) oraz Terceto Communication and Advertising. Obecnie jest wykładowcą w Social Media i Digital Identity na wyższym poziomie marketingu w Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym Reina Isabel (Granada), trenerem stowarzyszonym z Terceto Comunicación w programach PICE Izby Handlowej w Granadzie oraz freelancerem w zakresie marketingu cyfrowego i sieci społecznościowych. Współpracuje jako psycholog i administrator mediów społecznościowych w Stophaters, krajowym stowarzyszeniu przeciwko cyberprzemocy oraz z magazynem La Mente es Maravillosa.


Ostatnie artykuły