Thumb Author Laura Fuster Sebastián

Laura Fuster Sebastián

Psycholog


Zajmuje się psychologią ogólną, specjalizujące się w terapiach z podejściem poznawczo-behawioralnym. Od 2019 roku jest dyrektorem TFM na studiach magisterskich z Psychologii Ogólnej na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji. Pracowała jako popularyzator, profesor uniwersytecki, monitor projektów edukacyjnych, logopeda i psycholog kliniczny. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie psychologii.

O autorze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie w Walencji (2008). Ukończyła studia, uzyskując tytuł magistra w dziedzinie badań i postępów w psychopatologii i zdrowiu na swojej macierzystej uczelni (2011), tytuł magistra psychologii klinicznej w Centrum Terapii Behawioralnej (2012) oraz tytuł magistra psychologii  ogólnej na Uniwersytecie UV.

Posiada również akredytację jako Trener Trenerów Europejskiego Instytutu Trenerów Trenerów (2013), Pozytywna Dyscyplina Stowarzyszenia Pozytywna Dyscyplina (2017) oraz Edukacja Rodzinna nadane przez to samo centrum (2017).

Od 2011 roku jest dyrektorem Centrum Psychologii Poznawczo-Behawioralnej w Walencji, gdzie zajmuje się terapią dorosłych, dzieci i par. Pracowała jako popularyzator projektów edukacyjnych, psycholog kliniczny, nauczyciel, badacz i współpracownik projektów społecznych. Była profesorem praktyk sanitarnych magisterskich z praktyki klinicznej Hiszpańskiego Stowarzyszenia Psychologii Klinicznej Poznawczo-Behawioralnej (AEPCCC) i współdyrektorem Centrum Terapii Mowy i Psychologii Segorbe.

Obecnie jest dyrektorem TFM na studiach magisterskich z psychologii ogólnej na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji, psychologiem klinicznym o podejściu poznawczo-behawioralnym i popularyzatorem różnych mediów konwencjonalnych i cyfrowych.


Ostatnie artykuły