Thumb Author Marta Bermejo Victoriano

Marta Bermejo Victoriano

Psycholog


Psycholog specjalizująca się w terapiach poznawczo-behawioralnych oraz EMDR. Pracuje jako profesor magisterski w Hiszpańskim Stowarzyszeniu Psychologii Klinicznej Poznawczo-Behawioralnej, a także jako opiekun projektów dyplomowych dla różnych uniwersytetów. Posiada doświadczenie i szkolenie w zakresie zarządzania zaburzeniami osobowości, terapii par i restrukturyzacji poznawczej. Współpracuje z różnymi mediami cyfrowymi poprzez aspekt informacyjny.

O autorze

Ukończyła psychologię ze specjalizacją z psychologii klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie Complutense w Madrycie (2001). Ukończyła szkolenie z tytułem magistra psychoterapii z EMDR we współpracy z National University of Distance Education i Hiszpańskim Stowarzyszeniem EMDR.

Posiada certyfikaty Terapeuta Uzależnień (2003), Specjalista Terapii Poznawczo-Behawioralnych w Dzieciństwie i Dorastaniu (2014), Terapeuta EMDR poziomu I i II (2015) oraz Eksperta ds. Zaburzeń Osobowości, wydany przez Oficjalne Kolegium Psychologów w Madrycie. Numer członkowski: M-19113.

Marta Bermejo jest nauczycielem magisterskim z Terapii Par i Seksualności Hiszpańskiego Towarzystwa Klinicznej Psychologii Poznawczo-Behawioralnej. Jest również profesorem praktyki klinicznej, posiadającym kilka tytułów magisterskich z uniwersytetów i instytutów szkolnictwa wyższego. Pracuje jako korepetytorka dla studentów studiów magisterskich i stażowych z psychologii na Europejskim Uniwersytecie w Madrycie, Uniwersytecie Antonio Nebrija, Uniwersytecie Rey Juana Carlosa i Uniwersytecie Papieskim Comillas.

Ma ponad 20-letnie doświadczenie wzakresie psychologii klinicznej, a obecnie pracuje jako psycholog i dyrektor techniczny w Psicomaster Psychology Centre w Madrycie. Współpracuje również jako popularyzatorka przy pisaniu i redagowaniu treści związanych z jej obszarem specjalizacji dla mediów cyfrowych.


Ostatnie artykuły