Thumb Author Bárbara Arenas

Bárbara Arenas

Psycholog


Psycholog zdrowia i specjalista snu dzieci. Ma bogate doświadczenie jako psycholog zdrowia w różnych instytucjach, takich jak między innymi Gaias Clinics, Red Madre Association i Juan María Centre.

O autorze

Uzyskała dyplom z psychologii na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie (2013). Ukończyła studia magisterskie w zakresie doskonalenia nauczycieli na Uniwersytecie La Rioja. Posiada również tytuł magistra psychologii klinicznej i zdrowia w Wyższym Instytucie Studiów Psychologicznych (ISEP) oraz tytuł magistra  terapii poznawczo-behawioralnej z Wyższego Instytutu Studiów Psychologicznych (ISEP). Ukończyła też Studia Podyplomowe z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży w Wyższym Instytucie Studiów Psychologicznych (ISEP).

Jej doświadczenie zawodowe: psycholog zdrowia w Centrum ds. Niepełnosprawności Intelektualnej  Juan María ; psycholog zdrowia w Centro de Día Reactiva de la Clínica Psiquiátrica López Ibor ; psycholog zdrowia w placówce opieki paliatywnej Szpitala Uniwersyteckiego La Paz (Madryt).


Ostatnie artykuły