Thumb Author Salva Contreras

Salva Contreras

Psycholog


Psycholog, trener i koordynator programów i warsztatów. Założycielka Women's Leadership School, obecnie pracuje jako technik nauczania w Fundació Gentis. Jej wykształcenie akademickie jest bardzo szerokie i dotyczy programów coachingowych i komunikacyjnych (oraz psychologii).

O autorze

Posiada dyplom z psychologii na Uniwersytecie w Barcelonie. Zdobyła tytuł Master International Expert in Coaching na Europejskim Instytucie Coachingu. Jest też Magistrem Inteligencji Emocjonalnej – praktyk PNC (Neurocalligraphic Programming) przy Kimmon Institute. Uzyskała tytuł m agistra komunikacji z Uniwersytetu w Barcelonie i EAE Business School. Skończyła studia podyplomowe w zakresie mediacji prowadzone przez ISEP. Posiada podstawowe umiejętności coachingowe według TISOC, jak również u miejętności oparte na coachingu osobistym prowadzonym przez University of Cantabria.

Jej kariera zawodowa związana była z tak odmiennymi sektorami, jak żywność, nieruchomości czy szkolnictwo wyższe.

Obecnie jest coachem personalnym, wykonawczym i zawodowym w Enfocat Coaching. Ponadto pracuje jako psycholog-trener programu orientacji edukacyjnej „Maleta de las Familias” (Oddział w Barcelonie).